Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

ZAPROSZENIE

dodano: 06-11-2013

czytaj więcej »

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mielęcinie Przygotowywali się do Dnia Wszystkich Świętych

dodano: 04-11-2013

W Dniu Wszystkich Świętych Chrześcijańska tradycja nakazuje odwiedzanie w te dni grobów swoich bliskich, złożenie wieńców, kwiatów, zapalenie zniczy oraz uczczenie pamięci wszystkich zmarłych modlitwą. Uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej w Mielęcinie również kultywują tę tradycję.  Wraz z wychowawcami udali się na miejscowy cmentarz, aby oczyścić opuszczone groby, posprzątać, zapalić na nich znicze i pomodlić się za wszystkich zmarłych. Robili to z należytą powagą i oddanie.

czytaj więcej »

Uroczystość " Pasowania na przedszkolaka " w Przedszkolu w Brzezinie

dodano: 04-11-2013

29.10.2013r. odbyła się uroczystość "Pasowania na przedszkolaka”. Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków z najmłodszej grupy. Dzieci podeszły do tego z entuzjazmem, przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek, wierszy i tańców.

czytaj więcej »

Podziękowania

dodano: 04-11-2013

Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie składają podziękowania:

Pani Dyrektor Małgorzacie Jasion

której droga zawodowa wskazuje na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej, która potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z  pasją.

czytaj więcej »

Pasowanie na Czytelnika

dodano: 04-11-2013

29 października w Pyrzyckiej Bibliotece Publicznej odbyło się Pasowanie na Czytelnika. W uroczystości brały udział dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach pod opieką Agnieszki Bil.

czytaj więcej »

" Śpiewające Brzdące " w Przedszkolu Publicznym Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

dodano: 31-10-2013

W czwartek 24 października dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach prezentowały swoje umiejętności wokalne w konkursie piosenki przedszkolnej zatytułowanym " Śpiewające Brzdące ". Celem konkursu była prezentacja dorobku artystycznego przedszkolaków, popularyzacja śpiewania piosenek oraz promowanie dziecięcej twórczości artystycznej.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia