Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

69 rocznica zakończenia II wojny światowej

dodano: 09-05-2014

Dnia 8 maja odbyła się uroczystość z okazji 69 rocznicy zakończenia II wojny światowej.Obchody odbyły się przed Pomnikiem Pamięci w Pyrzycach. Na miejsce przybyli liczni goście w tym kombatanci oraz przedstawiciele władz samorządowych.
 

czytaj więcej »

DZIEŃ ZIEMI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W PYRZYCACH

dodano: 08-05-2014

Co roku 22 kwietnia obchodzimy uroczyście wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu odwiedziła nas sama Pani Ziemia, aby wspólnie z przedszkolakami porozmawiać o otaczającej nas przyrodzie i pomyśleć o tym, jak żyć ekologicznie.

czytaj więcej »

Regionalne Prezentacje Spółdzielczości Socjalnej w Pyrzycach

dodano: 08-05-2014

Dnia 4 maja 2014 r. w Pyrzycach na placu koło Mini Tężni odbyły się Regionalne Prezentacje Spółdzielczości Socjalnej. Podczas tego wydarzenia swoją działalność oraz oferty zaprezentowały spółdzielnie socjalne z powiatów pyrzyckiego oraz stargardzkiego. 

czytaj więcej »

PRZEDSZKOLAKI Z "BAJKOWEJ KRAINY" W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

dodano: 08-05-2014

Na szczególną w swoim rodzaju wycieczkę w dniu 28 kwietnia 2014 roku wybrały się dzieci pięcioletnie i sześcioletnie z Przedszkola Publicznego nr 4 w Pyrzycach. Dzięki zaangażowaniu wychowawczyni pięciolatków Elżbiety Dąbrowskiej i wspaniałemu zmysłowi organizacyjnemu rodzica z tej grupy- chorążego Marka Pietryszaka, dzieci odwiedziły koszary 12 Brygady Zmechanizowanej w Stargardzie Szczecińskim. Ależ się działo! 

czytaj więcej »

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

dodano: 08-05-2014

„Czerwień – to miłość, Biel – serce czyste…”

30. kwietnia dzieci 4,5,6-letnie uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Żabowie obchodziły Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. 

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia