Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Mielęcinie

dodano: 14-11-2013

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości 9 listopada 2013 roku odbył się w naszej szkole rajd turystyczny. Głównym celem rajdu było upowszechnienie idei turystyki i krajoznawstwa, integracja szkół I osób niepełnosprawnych oraz kształcenie postawy szacunku do symboli narodowych, właściwego zachowania się podczas Rajdu Niepodległości.

czytaj więcej »

" Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna …"

dodano: 14-11-2013

Dzisiaj (8. listopada) w Przedszkolu Publicznym w Żabowie dzieci uroczyście obchodziły Narodowe Święto Niepodległości.  Nie zabrakło pieśni patriotycznych, wierszy, którymi najmłodsi wyrazili swoją miłość do Ojczyzny.

czytaj więcej »

Narodowe Święto Niepodległości w " Bajkowej Krainie "

dodano: 14-11-2013

Narodowe Święto Niepodległości w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach celebrowano w dniu 8 listopada 2013 roku. Podczas uroczystości dzieci 5 i 6-letnie dowiedziały się, że11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. To właśnie 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy.

czytaj więcej »

Dzień Niepodległości w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie

dodano: 14-11-2013

Dnia 08.11.2013 r. dzieci z Przedszkola Publicznego w Brzezinie uczestniczyły w uroczystości z okazji 95 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Odświętnie ubrane, odśpiewały hymn państwowy oraz wysłuchały wierszy i piosenek przygotowanych przez grupę dzieci starszych. Była to ważna lekcja historii.

czytaj więcej »

Teatralnie i muzycznie w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie

dodano: 14-11-2013

W listopadzie dzieci z Przedszkola Publicznego w Brzezinie uczestniczyły w dwóch ważnych wydarzeniach. Dnia 06.11.2013 r. wzięły udział w koncercie muzycznym zespołu PRO-MUZYKA. Była  to muzyczna opowieść o życiu indiańskiego chłopca. Dzieci poznały nowe instrumenty ich brzmienie. Bawiły się świetnie w indiańskich rytmach.

czytaj więcej »

Złote i Diamentowe Gody w Pyrzycach

dodano: 13-11-2013

W sobotę 9 listopada 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia i 60-lecia małżeństw. Jubilatom Złotych i Diamentowych Godów Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech wręczył listy gratulacyjne oraz medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

czytaj więcej »

JESIENNA WYSTAWA " ZDROWE DARY JESIENI " W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W PYRZYCACH

dodano: 13-11-2013

Jesień zdrowe dary w koszu niesie, które można wykorzystać do wspaniałej zabawy rozwijającej wyobraźnię dziecka. W nastrój jesiennych kolorów, smaków i zapachów wprowadziły nas przedszkolaki, które wykonały owocowo – warzywne kukiełki.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia