Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN Zachodniopomorskie”

dodano: 29-11-2021

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN Zachodniopomorskie”

Gmina Pyrzyce 14 czerwca 2021 r. przystąpiła do spółki pod nazwą Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN Zachodniopomorskie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedziba w Koszalinie, której udziałowcami są Krajowy Zasób Nieruchomości, Gmina Złocieniec, Gmina Polanów, Gmina Brojce, Gmina Biały Bór, Gmina Miasto Świdwin, Gmina Pyrzyce, Gmina Pełczyce, Gmina Bobolice, Gmina Barwice, Gmina Dolice, Gmina Borne Sulinowo, Gmina Połczyn-Zdrój, Gmina Miasto Szczecinek, Gmina Karnice, Gmina Trzebiatów, Gmina Wolin, Gmina Międzyzdroje, Gmina i Miasto Mirosławiec, Gmina Miasto Koszalin.

Obecnie Gmina Pyrzyce jest w posiadaniu 60 000 (słownie: sześćdziesiąt tysięcy) udziałów w kapitale zakładowym o nominalnej wartości po 50 zł za każdy udział t.j. 3 000 000, 00 zł (słownie: trzy miliony złotych 00/100).