Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

"Spotkanie z Mikołajem"

dodano: 11-12-2013

Cały długi rok wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem na niezwykłego gościa, który zna marzenia ,nawet te najskrytsze, wszystkich dzieci. 9 grudnia w godzinach południowych pojawił się w Przedszkolu Publicznym w Żabowie długo wyczekiwany starszy pan w czerwonej czapce, z długą siwą brodą i co najważniejsze workiem pełnym prezentów.

czytaj więcej »

Spotkanie z Mikołajem w Szkole Podstawowej w Mielęcinie

dodano: 10-12-2013

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III pod kierunkiem pani Ewy Kędzierskiej przygotowały dla niego i swoich kolegów przedstawienie słowno-muzyczne. Były piękne piosenki  i wiersze. Wszyscy cieszyli się z przybycia Mikołaja, a on obdarowywał prezentami  oczekujące na niego w swoich salach dzieci.

czytaj więcej »

Pożegnanie ks. Januarego Żelawskiego

dodano: 10-12-2013

W niedzielę 8 grudnia 2013 r. odbyła się uroczysta msza święta kończąca 25-cio letnią posługę księdza Januarego Żelawskiego jako proboszcza Parafii w Brzesku. Ksiądz January to bardzo ciepły i serdeczny człowiek, miłośnik kultury, wydał książkę o sanktuarium w Brzesku.

czytaj więcej »

90-cio lecie urodzin Barbary Hodara

dodano: 09-12-2013

Mieszkanka Mielęcina Pani Barbara Hodara 4 grudnia skończyła 90 lat. Urodziła się koło Stanisławowa na Ukrainie. Podczas wojny została  z rodziną wywieziona na roboty do Niemiec. Po wojnie wraz z mężem i dwójką dzieci przybyła na ziemie zachodnie. Mieszkała w różnych miejscach zwłaszcza tam gdzie można było znaleźć pracę, głównie w dawnych Państwowych Gospodarstwach Rolnych Zawodowo nigdy nie pracowała.

czytaj więcej »

Wizyty Przedstawicieli Straży Miejskiej i Policji w Przedszkolach i Szkołach

dodano: 05-12-2013

Straż Miejska wspólnie z Policją  zakończyła cykl spotkań profilaktycznych z przedszkolakami i uczniami klas pierwszych naszej gminy. Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z  instytucją Straży Miejskiej oraz Policji, a także z tym jak wygląda umundurowanie strażnika miejskiego oraz policjanta.

czytaj więcej »

"Wieczór poezji jesiennej" w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie

dodano: 04-12-2013

Dnia 27.11.2013 r. o godz. 16.30 w świetlicy wiejskiej w Brzezinie już po raz 12  odbył się "Wieczór poezji jesiennej". Organizatorem tej imprezy środowiskowej są nauczyciele oraz rodzice dzieci uczęszczających do naszej placówki, a pomysłodawcą i osobą odpowiedzialną za całe przedsięwzięcie jest pani Bożena Leśniewska nauczycielka oddziału dzieci 5-6 letnich  Przedszkola Publicznego w Brzezinie.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 28-11-2013

czytaj więcej »

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W „BAJKOWEJ KRAINIE”

dodano: 27-11-2013

21 listopada 2013 roku najmłodsze dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 4 w Pyrzycach zaprosiły panią dyrektor Sabinę Litwic,  rodziców i innych członków rodziny na uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka” . W ten sposób zakończył się czas adaptacji do warunków przedszkola.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia