Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom"

dodano: 09-04-2013

     4 kwietnia w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach odbył się Konkurs Recytatorski pod hasłem ,,Poeci dzieciom”. Celem konkursu było między innymi rozwijanie zainteresowań czytelniczych, przybliżenie twórczości polskich poetów oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością.

czytaj więcej »

Pamiętajmy

dodano: 05-04-2013

     Pamiętajmy to tytuł montażu słowno – muzycznego przygotowanego przez Joannę Dąbrowską, Elżbietę Kopeć i księdza Andrzeja Stolarskiego  oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Żabowie w hołdzie Janowi Pawłowi II.

czytaj więcej »

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

dodano: 03-04-2013

    Wszyscy wiemy jak ważną decyzję musi podjąć rodzic przy wyborze odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka, w którym ich wychowanek będzie spędzać wiele godzin każdego dnia. Każdy z rodziców dokonując wyboru ma indywidualne oczekiwania i wymagania.

czytaj więcej »

POWITANIE WIOSNY W P.P. NR 4 W PYRZYCACH

dodano: 02-04-2013

     Mimo, że za oknami mróz i śnieg, w Przedszkolu Publicznym nr4 w Pyrzycach zrobiło się zielono i wiosennie. Właśnie 21 marca 2013 roku przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę.  Tego dnia królowała zieleń: przedszkolaki i personel przedszkola przyszły ubrane w ulubionym kolorze wiosny – zielonym. Nawet w przedszkolnym menu królowała zieleń.

czytaj więcej »

DZIEŃ WODY W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 02-04-2013

     Po raz kolejny w naszym przedszkolu, w dniu 25 marca 2013 roku, obchodziliśmy „Dzień wody”. W tym roku pod hasłem „Światowy rok współpracy w dziedzinie wody”. Spotkanie odbyło się w sali rytmicznej, w której dominowały barwy niebieskie (dekoracja i ubiór uczestników). Każde dziecko otrzymało naklejkę z tegorocznym logo, opracowaną przez UNESCO. Naklejki wydrukował dla nas p. Wierzbicki, tatuś Hani.

czytaj więcej »

ZNANY ABSOLWENT W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 02-04-2013

     W dniu 22 marca 2013 roku gościł w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach jego dawny absolwent- Bartek Orłowski, muzyk. Bartek jest członkiem zespołu „Chorzy na Odrę” (gitary, śpiew), doskonale znanego w  całej Polsce fanom alternatywnego rocka, który za własny styl przyjął określenie „rock społeczny”.

czytaj więcej »

22 MARZEC DZIEŃ WODY

dodano: 29-03-2013

Dzień Wody - to dzień w którym wszyscy powinniśmy pomyśleć jakie zagrożenie niesie współczesny świat dla wody. Przedszkolaki w PP Brzezin w tym dniu w zabawach badawczych odkrywali właściwości wody. Wiedzą, że bez życiodajnej wody nie przetrwały żaden człowiek, zwierzę i żadna roślina. Pamiętają o konieczności oszczędzania wody i obiecały przypominać o tym swoim najbliższym.

M. Zak

czytaj więcej »

PRZYWITANIE WIOSNY W PP BRZEZIN

dodano: 29-03-2013

Wyjątkowo inaczej przyszło nam witać w tym roku wiosnę. Pogoda spłatała nam wszystkim psikusa i zamiast szukać pierwszych oznak wiosny, dzieci po raz ostatni w tym roku ulepiły bałwankową rodzinę. Mamy nadzieję, że wspólne okrzyki „precz zimo zła”, skutecznie odstraszą zimę i pozwolą nam wszystkim cieszyć się upragnioną wiosną.

M. Zak

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia