Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

EUROPEAN DANCE CHAMPIONSHIP WADF SZCZECIN

dodano: 21-06-2018

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Europy w tańcu nowoczesnym.

Nasze reprezentantki miały przyjemność wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu zdobywając w kat. URBAN STREET DANCE FUSION SHOW JUNIORS SMALL TEAMS – Mistrzostwo Europy!

Dodatkowo dziewczyny wywalczyły :

3m. W kategorii Urban STREET DANCE FUSION SHOW juniors – LARGE TEAMS zdobywając tym samym tytuł II V-ce mistrzów Europy.

W kategorii Urban STREET DANCE FUSION SHOW JUNIORS – TRIO również II V-ce mistrzostwo Europy.

Wszystkim tancerkom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów !

czytaj więcej »

SPOTKANIE Z ROLNIKAMI W SPRAWIE SZKÓD POWSTAŁYCH NA SKUTEK SUSZY

dodano: 21-06-2018

20 czerwca 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się spotkanie zorganizowane przez Marzenę Podzińską Burmistrz Pyrzyc z rolnikami, posiadającymi grunty rolne na terenie Gminy Pyrzyce.  Omówione zostały kwestie związane z szacowaniem szkód powstałych na skutek wystąpienia suszy na terenie Gminy Pyrzyce, przedstawiono zespół ds. szacowania strat, w skład którego wchodzą przedstawiciel Burmistrza, przedstawiciele Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej oraz przedstawiciele Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Pyrzycach.

Wnioski o szacowanie szkód powstałych w związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego należy składać w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

czytaj więcej »

GRUNTOWE MISTRZOSTWA POLSKI

dodano: 21-06-2018

W dniach 15-17 czerwca 2018 roku na zbiorniku Sicina w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Polski w wędkarstwie Gruntowym (Feeder), w których udział wzięło 80 zawodników z całej Polski. W piątek 15 czerwca odbył się trening na łowisku oraz odprawa techniczna prowadzona przez Artura Kalinowskiego sędziego klasy międzynarodowej i członka Głównego  Kolegium Sędziowskiego Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego. Zawodników na Zbiorniku Sicina przywitali Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc, Grzegorz Rogalewicz Prezes PZW w Szczecinie oraz Bartłomiej Królikowski Wicestarosta Pyrzycki. W sobotę odbyła się pierwsza tura zawodów, podczas której złowiona została największa ryba mistrzostw – sandacz o wadze prawie 5 kg. Gruntowym Mistrzem Polski 2018 został Wojciech Barański reprezentant Okręgu PZW w Tarnobrzegu.

czytaj więcej »

LKS SPARTAKUS PYRZYCE NA FALI

dodano: 20-06-2018

W Krotoszynie w dniach 15-16 czerwiec 2018r. w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski "POLAND OPEN" rozegrano II Puchar Europy w sumo juniorów i seniorów. Bardzo dobrze po raz kolejny zaprezentowali się zawodnicy LKS Spartakus Pyrzyce występujący w reprezentacji narodowej.

- Patrycja DYSZKIEWICZ zdobyła złoty medal w kategorii wagowej 60 kg w grupie juniorek

- Paulina ZYGMUNT wywalczyła srebrny medal w kat. wagowej 55 kg w grupie seniorek

- Oskar KOZANKA-LIPKA zdobył srebrny medal w kat. wagowej 100 kg w grupie juniorów oraz brązowy medal w kategorii open.

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE

dodano: 20-06-2018

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia