Urząd Miejski w Pyrzycach

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
logo

PYRZYCKA SZYBKA DYCHA BACKER OBR

dodano: 19-03-2018

18 marca 2018 roku w Pyrzycach odbyła się II edycja imprezy biegowej Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR, której pomysłodawczynią jest Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc. Druga edycja wyścigu przyciągnęła do naszego miasta prawie 900 biegaczy, którzy zmierzyli się z dystansem 5 i 10 km, a także wielu kibiców.  

Bieg na dystansie 10 km ukończyło łącznie 656 osób, a  podium biegu na 10 km zajęli

Mężczyźni:

 1. Wojciech Piwowarczyk – Europa System z czasem 34 minuty 10 sekund
 2. Arkadiusz Minko – MKL Szczecin z czasem 34 minuty 43 sekundy
 3. Grzegorz Braun – RunGryf Gryfice z czasem 34 minuty 49 sekund

Kobiety:

 1. Sylwia Racinowska - KB Hermes Gryfino z czasem 41 minut  1 sekunda
 2. Bożena Szubert - Stargard Ja się nie Ścigam
 3. Wioletta Murawska - Roletki.home.pl.

czytaj więcej »

Szczecińskie Espadon-ki najlepsze

dodano: 19-03-2018

Od piętnastu lat w pyrzyckim Ośrodku Sportu i Rekreacji obchodzony jest dość nietypowo - ale oryginalnie Dzień Kobiet. W tegorocznym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich wystartowało osiem ekip.

Zawody zdominowały Espadon - ki ze Szczecina, które w pięciu spotkaniach (grano do dwóch wygranych setów) nie oddały przeciwniczkom nawet jednej partii.

Przed rozpoczęciem zmagań nad siatką koleżanki z Black Team w barwnych strojach i iście wiosennych nastrojach przywitały drużyny oraz gości obecnych na trybunach, wręczając  przy tym wszystkim Paniom kolorowe lizaki.
 

czytaj więcej »

RAJD TURYSTYCZNY W ŻABOWIE

dodano: 19-03-2018

17 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Żabowie odbył się finał kolejnego rajdu miłośników turystyki.  W rajdzie wzięło udział 10 kół : Szkoła Podstawowa w Brzesku,  Szkoła Podstawowa w Mielęcinie,  Zespół Szkół w Lipianach, Szkoła Podstawowa w Żabowie, Szkoła Podstawowa  w Pyrzycach, Szkoła Podstawowa  z OI w Pyrzycach, Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Pyrzycach, OREW Nowielin, WTZ Nowielin, DS Mielęcin – około 100 uczestników wraz z opiekunami.

Celem rajdu była integracja uczniów z różnych szkół, poznanie walorów przyrodniczych najbliższego środowiska, poznanie tradycji związanych z powitaniem wiosny.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia