Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

POSIEDZENIE PYRZYCKIEJ RADY SENIORÓW

dodano: 18-03-2019

 14 marca 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się drugie posiedzenie Pyrzyckiej Rady Seniorów zorganizowane przez Burmistrz Pyrzyc Marzenę Podzińską na którym rozpoczęto prace nad realizacją Planu pracy na rok bieżący.

czytaj więcej »

Spotkanie z Agatą Kołakowską

dodano: 18-03-2019

     14 marca 2019 r. w Kaplicy św. Ducha, Dziale Tradycji Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej miało miejsce spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską – wrocławianką z urodzenia i zamiłowania. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów współpracowała z Polskim Radiem Wrocław.

czytaj więcej »

SPORTOWE PODSUMOWANIE 2018 ROKU W ZACHODNIOPOMORSKIM

dodano: 18-03-2019

    W dniu 13 marca 2019 w Galerii Opery na Zamku Książąt Pomorskich odbyło się uroczyste podsumowanie roku 2018 w kategorii sport młodzieżowy. Marszałek Województwa Pan Olgierd Geblewicz wyróżnił pucharami 10 najlepszych klubów, które w krajowym systemie sportu młodzieżowego prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystki zajęły najwyższe miejsca. Wśród najlepszych znalazł się po raz kolejny LKS Spartakus Pyrzyce.

czytaj więcej »

II Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Żabowie

dodano: 15-03-2019

       Twoje dziecko pragnie poznać tajniki pracy w straży pożarnej, a Ty chcesz aby nabyło wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a przy tym dobrze się bawiło? Zapisz swoją pociechę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Żabowie.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 15-03-2019

czytaj więcej »

Dzień Sołtysa

dodano: 14-03-2019

        Na co dzień zajmują się sprawami swoich lokalnych społeczności. Są najbliżej mieszkańców i codziennie starają się rozwiązywać ich problemy. Funkcja sołtysa, o której mowa, ma wielowiekową tradycję i coroczne święto obchodzone 11 marca.

czytaj więcej »

KONDOLENCJE

dodano: 14-03-2019

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia