Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJA

dodano: 31-03-2021

INFORMACJA

 

Zapraszam osoby, które potrzebują wsparcia poprzez wykorzystanie zebranych w pojemnikach w formie SERC nakrętek po butelkach, z przeznaczeniem na cele charytatywne o kontakt z pracownikami tutejszego urzędu – Wydział Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa.

W w/w sprawie można kontaktować się telefonicznie, bądź mailowo:

1) Emilia Knap tel. 91-39-70-350 e-mail: gospodarka_komunalna@pyrzyce.um.gov.pl

2) Barbara Błażejewska tel. 91-39-70-327 e-mail: zielen@pyrzyce.um.gov.pl

W pierwszej kolejności pierwszeństwo pozyskania zebranych nakrętek mają mieszkańcy gminy Pyrzyce, natomiast w przypadku braku takiej potrzeby lub braku zainteresowania w dalszej kolejności rozpatrywane będą wnioski mieszkańców spoza naszej gminy.

                                                                      Burmistrz Pyrzyc

                                                                  (-) Marzena Podzińska

 

czytaj więcej »

Ogłoszenie

dodano: 31-03-2021

czytaj więcej »

KOMUNIKAT

dodano: 31-03-2021

czytaj więcej »

KOMUNIKAT

dodano: 31-03-2021

Komunikat Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego nt. organizacji pracy urzędów

W ostatnim czasie obserwujemy znaczny wzrost zakażeń koronawirusem, którego skutkiem jest coraz większa liczba zajętych łóżek oraz respiratorów w szpitalach, a także wzrost liczby zgonów. Obecna sytuacja w Polsce wymaga zdecydowanych działań, dlatego od 27 marca obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Ich celem jest ograniczenie do minimum kontaktów społecznych. Dotyczy to także pracy administracji publicznej, w tym samorządowych urzędów i jednostek organizacyjnych. W tych podmiotach wszyscy pracownicy, którzy nie muszą wykonywać pracy stacjonarnie, co najmniej do 9 kwietnia powinni pracować zdalnie.

Przypominamy, że rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 512 z późn. zm.) nałożono na kierowników urzędów samorządowych oraz innych samorządowych jednostek organizacyjnych wykonujących zadania publiczne obowiązek polecenia pracownikom wykonywania pracy zdalnej. Do decyzji kierownika danej jednostki lub urzędu pozostawiono, które zadania będą wykonywane stacjonarnie. Może on wyłączyć z zakresu pracy zdalnej pracowników realizujących zadania niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom lub inne zadania niezbędne ze względu na przepisy prawa lub potrzeby urzędu lub jednostki, jeżeli nie jest możliwe ich wykonywanie w ramach pracy zdalnej (§ 22 rozporządzenia).

 

czytaj więcej »

Serce na nakrętki

dodano: 29-03-2021

Drodzy Mieszkańcy,

serdecznie zachęcam Państwa do wsparcia akcji charytatywnej SERCE NA NAKRĘTKI w formie zbierania i wrzucania nakrętek do pojemnika na nakrętki w kształcie serca, który umieszczony jest przy Urzędzie Miejskim, Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Szkole Podstawowej przy ul. T. Rejtana w Pyrzycach. Jest to wspólny projekt Decathlonu Szczecin z Pyrzyckim Przedsiębiorstwem Komunalnym.
Akcja ma cel nie tylko charytatywny  -  pozyskujemy środki na  np. na leczenie i rehabilitację  osób potrzebujących, ale również ekologiczny.
Warto pomagać...

                                                                                      Burmistrz Pyrzyc
                                                                                (-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »

KOMUNIKAT

dodano: 26-03-2021

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 26-03-2021

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia