Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

PYRZYCKA SZYBKA DYCHA BACKER OBR

dodano: 19-03-2018

Druga edycja imprezy biegowej Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR odbędzie się już 18 marca 2018 roku. Impreza zadebiutowała w zeszłym roku i od razu dołączyła do największych biegów ulicznych w regionie.  Zapisy na II edycję Pyrzyckiej Szybkiej Dychy Backer OBR zostały zamknięte. Limit 1000 startujących zawodników został wyczerpany.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Pyrzyce do kibicowania i zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej mającej na celu poprawę komfortu życia mieszkańca naszej gminy.

Szczegóły: http://szybkadycha.pl/ , https://www.facebook.com/szybkadycha/ .

czytaj więcej »

Targi Edukacji w Pyrzycach

dodano: 16-03-2018

W dniu 14 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Pyrzycach odbyły się Targi Edukacji pod hasłem „Wybierz przyszłość”. Targi adresowane były do tegorocznych absolwentów gimnazjów oraz uczniów klas siódmych szkół podstawowych. Organizatorem Targów była Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie, Szkoła Podstawowa w Pyrzycach oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Pyrzycach.

czytaj więcej »

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pyrzyce w 2018r.

dodano: 16-03-2018

Nawiązując do art. 11a , ust. 7 pkt. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (tekst jednolity Dz.U. z 2017 r. poz. 1840) Burmistrz Pyrzyc informuje o możliwości wyrażenia opinii przez organizacje społeczne działające na obszarze Gminy Pyrzyce, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pyrzyce w 2018 roku.

czytaj więcej »

Przebudowa ul. Słowackiego w Pyrzycach

dodano: 16-03-2018

Rozpoczęła się przebudowa ul. Słowackiego w Pyrzycach. Wykonawcą jest firma BUDPAK Paweł Szubert z siedzibą w Stargardzie wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego.

czytaj więcej »

LKS SPARTAKUS 3 KLUBEM W POLSCE JUNIORÓW W SUMO

dodano: 15-03-2018

W dniach 10-11 marca 2018 w Białymstoku odbył się II Puchar Polski Juniorów w Sumo. Wyśmienicie zaprezentowała się zawodniczka LKS Spartakus, trzykrotna mistrzyni Europy młodziczek i kadetek z poprzednich lat, uczennica ZS Nr2 CKU w Pyrzycach Patrycja DYSZKIEWICZ zdobywając 2 srebrne medale w wadze 60 i 65 kg.

czytaj więcej »

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

dodano: 15-03-2018

10.03.2018 odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego, tym razem w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Pyrzycach Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego. Do konkursu zgłoszono uczniów z klas 7 szkoły podstawowej i z klas II oraz III klas gimnazjalnych.

czytaj więcej »



Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia