Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

OBCHODY DNIA SENIORA

dodano: 13-10-2017

11 października 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyły się obchody Dnia Seniora zorganizowane przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pyrzycach. W uroczystości udział wzięli Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc, Stanisław Stępień Starosta Pyrzycki, Anna Hackiewicz-Gębska Wójt Gminy Warnice oraz Mieczysław Mularczyk Wójt Gminy Przelewice.

czytaj więcej »

KONDOLENCJE

dodano: 13-10-2017

czytaj więcej »

PATRYCJA DYSZKIEWICZ MISTRZYNIĄ POLSKI KADETEK W SUMO

dodano: 13-10-2017

W dniach 7-8 października 2017 r. w Krotoszynie /kolebce polskiego sumo/ rozegrano Mistrzostwa Polski młodziczek, młodzików oraz kadetek i kadetów w sumo.

Wielki sukces odniosła Patrycja DYSZKIEWICZ /czterokrotna medalistka ME/ zdobywając Mistrzostwo Polski kadetek w kategorii 65 kg. Patrycja jest wychowanką trenera Henryka Pełki i uczennicą ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach.

Natomiast tytuł wicemistrzowski wywalczył Krzysztof MIESZKO, również uczeń ZS Nr2 CKU.

Brązowy medal w kategorii +95 kg wywalczył uczeń Gimnazjum w Pyrzycach - Wojciech KUŹNICKI.
 

czytaj więcej »

POMOC DLA POSZKODOWANEJ RODZINY

dodano: 12-10-2017

 

 

 

POTRZEBNA POMOC

W dniu 5 października 2017r. w jednym z mieszkań w miejscowości Warnice doszło do wybuchu pieca. W wyniku nieszczęśliwego wypadku mieszkanie pięcioosobowej rodziny uległo doszczętnemu zniszczeniu, spłonęła znaczna część mebli i sprzętów gospodarstwa domowego, a pozostałe nie nadają się do użytku. Rodzina pozostała bez podstawowych sprzętów.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach wychodząc naprzeciw potrzebom rodziny, która ucierpiała podczas tego zdarzenia zwraca się z prośbą do ludzi dobrego serca, aby wspomogli poszkodowanych.

Wobec powyższego Ośrodek Pomocy Społecznej koordynuje zbiórkę przedmiotów niezbędnych do codziennego funkcjonowania takich jak:

pościel, koce, ręczniki, naczynia kuchenne: talerze, sztućce, garnki, kubki, szklanki itp. Potrzebne będą również meble i sprzęt AGD.

czytaj więcej »

KONDOLENCJE

dodano: 12-10-2017

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia