Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

MAKROREGIONALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR BURMISTRZ PYRZYC

dodano: 12-10-2017

W dniu 06.10.2017 r. w Sali Szkoły Podstawowej przy ulicy Rejtana 6 odbył się Makroregionalny Turniej Piłki Siatkowej Młodzików o puchar Burmistrz Pyrzyc Pani Marzeny Podzińskiej. W turnieju  wzięły udział zespoły z województwa lubuskiego Sulechowa i Gorzów Wlkp., województwo zachodniopomorskie reprezentował zespół Maratonu Świnoujście i LMKS Żak-Espadon Pyrzyce uczniowie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

czytaj więcej »

SPOTKANIE W SPRAWIE RADY SENIORÓW

dodano: 12-10-2017

5 października 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się spotkanie w sprawie powołania Rady Seniorów zorganizowane przez Marzenę Podzinską Burmistrz Pyrzyc.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pyrzycach, Europejskiego Klubu Seniora, Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pyrzycach, Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Pyrzycach, Pyrzyckiego Domu Kultury, Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej, NZOZ Eskulap Sp. z o.o., Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

czytaj więcej »

PUNKT INFORMACYJNO - KONSULTACYJNY DLA OSÓB DOTKNIĘTYCH PRZEMOCĄ W RODZINIE

dodano: 12-10-2017

Wszystkie osoby doznające przemocy w rodzinie lub będącymi świadkami przemocy domowej, potrzebujące wsparcia i informacji, mogą otrzymać niezbędną pomoc w Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Pyrzycach

w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00

w siedzibie Ośrodka pok. 9

lub telefonicznie pod nr telefonu 91 56 11 162.

Dyżur pełni starszy pracownik socjalny Agnieszka Gajewska – Kuca

Każdy człowiek ma prawo do godnego i bezpiecznego życia.

Nikt nie ma prawa bić, znęcać się psychicznie, grozić ani zastraszać.

Nic nie usprawiedliwia przemocy!

Przemoc jest przestępstwem!
 

czytaj więcej »

Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie projektu „ Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP”

dodano: 12-10-2017

29.09.2017 r. o godzinie 16.00 w sali 282  Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odbyło się zorganizowane przez Marzenę Podzińską Burmistrz Pyrzyc spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie projektu „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, którego Operatorem Podmiotowego Systemu Finansowania jest Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Szczecinie. W spotkaniu wzięli udział pracownicy Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczecinie – Pani Karolina Czerwińska – Cendrowska oraz Pani Barbara Zakrzewska.

czytaj więcej »

5 ZŁOTYCH MEDALI ZAWODNIKÓW SPARTAKUSA PYRZYCE W SUMO

dodano: 06-10-2017

W dniu 23 września 2017 w Gorzowie rozegrano Pucha Polski w sumo w grupie dzieci, młodzików i kadetów. Dla grupy młodzików i kadetów był to drugi etap eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w październiku w Warszawie.

czytaj więcej »

KONFERENCJA PRASOWA BURMISTRZ PYRZYC MARZENY PODZIŃSKIEJ

dodano: 05-10-2017

03.10.2017 roku o godzinie 12.00 w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyła się konferencja prasowa Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej, na którą zostały zaproszone lokalne i regionalne media. W spotkaniu uczestniczyli Robert Betyna – Zastępca Burmistrz Pyrzyc, Danuta Bartków – Skarbnik Gminy Pyrzyce oraz Rafał Roguszka – Dyrektor Pyrzyckiego Domu Kultury.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia