Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

KONDOLENCJE

dodano: 11-06-2018

czytaj więcej »

GMINA PYRZYCE LIDEREM WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

dodano: 08-06-2018

W dniu 5 czerwca 2018 roku w Operze na Zamku w Szczecinie odbyło się uroczyste zakończenie konkursu Marszałka Województwa Zachodniopolskiego o tytuł „Samorządowego Lidera Współpracy z NGO 2018”.

Zwycięzcą w tegorocznej edycji konkursu w kategorii gmin powyżej 15 tyś. mieszkańców została Gmina Pyrzyce, która została doceniona przez Komisję Konkursową za efektywną współpracę z organizacjami pozarządowymi zarówno w sferze finansowej jak i pozafinansowej.

Nagrodę w formie okolicznościowej statuetki oraz bonu w wysokości 5.000 zł do wykorzystania na dalsze działania wspierające współpracę z organizacjami pozarządowymi, z rąk Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy odebrała Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc.

czytaj więcej »

SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW

dodano: 08-06-2018

W dniach 16.04.2018-30.05.2018 w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii dla Gminy Pyrzyce na rok 2018 Teresa Mamos, Anna Bajon- realizatorki szkoły dla rodziców przeprowadziły 10 spotkań warsztatowych SZKOŁY DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW.

Program profilaktyki uniwersalnej ukierunkowany był na  zwiększenie kompetencji wychowawczych rodziców z dziećmi i młodzieżą oraz przeciwdziałanie zachowaniom problemowym dzieci i młodzieży.

czytaj więcej »

38. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PYRZYCKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM – KONFERENCJA PRASOWA

dodano: 06-06-2018

30 maja 2018 roku przy pyrzyckich Mini Tężniach odbyła się otwarta konferencja dotycząca 38. Międzynarodowego Festiwalu Pyrzyckie Spotkania z Folklorem – „Murem za Folklorem”. Konferencja, w której uczestniczyły lokalne i regionalne media oraz mieszkańcy gminy, została zorganizowana przez Marzenę Podzińską Burmistrz Pyrzyc oraz Rafała Roguszkę Dyrektora Pyrzyckiego Domu Kultury. Temat konferencji to  program, idea i współpraca w ramach festiwalu.

czytaj więcej »

DZIEŃ DZIECKA W PYRZYCACH

dodano: 04-06-2018

30 maja 2018 roku w Parku im. Jana Pawła II w Pyrzycach odbyło się świętowanie Dnia Dziecka. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Marzenę Podzińską Burmistrz Pyrzyc, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pyrzycki Dom Kultury, Ośrodek Pomocy Społecznej i Pyrzycką Bibliotekę Publiczną. Wśród atrakcji dla dzieci znalazły się dmuchane zamki, wata cukrowa, gry konkursy, kurtyna wodna i zabawy w pianie. W Dniu Dziecka z Niesamowitą Pipi uczestniczyła także Straż Miejska, Policja oraz Straż Pożarna. Zarówno maluchy, jak również ich rodzice mieli okazję do wspólnej, dobrej zabawy.

czytaj więcej »

SOŁECTWO BRZESKO WŚRÓD LAUREATÓW KONKURSU „GRANTY SOŁECKIE 2018”

dodano: 04-06-2018

Sołectwo Brzesko znalazło się na liście laureatów w ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2018” i otrzyma dofinansowanie na realizację projektu „Zagospodarowanie terenu poprzez budowę pięciu miejsc postojowych”. Całkowita wartość zadania 15.391,22 zł, w tym wartość  grantu 10.000,00 zł.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia