Dwie linie komunikacyjne ponownie od 02.01.2024 r.

dodano: 13-12-2023

Dnia 9 listopada 2023 r. wystąpiłam z wnioskiem do Wojewody Zachodniopomorskiego o przyznanie środków w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Kwota dopłaty jaką Gmina Pyrzyce otrzymała w wyniku naboru na 2024 r. wynosi 85 932,00 zł. Dzięki pozyskanym środkom od 2 stycznia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. będą funkcjonowały 2 linie komunikacyjne: Linia nr 1 - Pyrzyce - Giżyn - Stróżewo - Pyrzyce, Linia nr 2 - Pyrzyce - Pstrowice - Nowielin - Pyrzyce. Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu w dni powszednie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska