III WYŚCIG ROWERKOWY O PUCHAR BURMISTRZ PYRZYC MARZENY PODZIŃSKIEJ

dodano: 02-05-2018

1 maja 2018 roku przy Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbył się III Pyrzycki Wyścig Rowerkowy o Puchar Burmistrz Pyrzyc - Marzeny Podzińskiej.

Uczestnicy zmagali się w następujących konkurencjach: szkrabiątka – rocznik 2014 i młodsi -wyścig na 200 m, szkraby - roczniki 2013-2012 do pokonania miały dystans 400 m, smyki – roczniki 2011-2010 - 600 m, natomiast  młodziki – rocznik 2009-2008 zmagały się  na dystansie 1200 m. Każda kategoria rajdu rowerkowego podzielona została na chłopców i dziewczynki. Wszyscy uczestnicy wyścigu otrzymali złote medale, a zwycięzcy zajmujący na podium miejsca od 1 do 3 w każdej kategorii zostali uhonorowani złotym pucharem od Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej.

Po ukończeniu wyścigu wszyscy rajdowcy brali udział w losowaniu nagród głównych, którymi w tegorocznych zawodach były rowery. Spośród uczestników w wyniku losowania wyłoniono 4 laureatów nagrody głównej (po jednej osobie z każdej kategorii wiekowej). Uczestnicy oraz widzowie Wyścigu Rowerkowego gorąco popierali propozycję powtórzenia, już po raz czwarty, tego wydarzenia w przyszłym roku.