PODSUMOWANIE PRACY PYRZYCKIEJ POLICJI ZA ROK 2017

dodano: 29-01-2018

24 stycznia 2018 r. w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach odbyła się uroczysta odprawa podsumowująca pracę policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w 2017 roku. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski, Starosta Pyrzycki Stanisław Stępień, Burmistrzowie i Wójtowie Gmin powiatu pyrzyckiego, Prokurator Rejonowy w Pyrzycach, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach oraz zaproszeni goście.

W czasie odprawy Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach mł. insp. Jarosława Czaja na wstępie przywitał przybyłych gości i funkcjonariuszy, a następnie omówił wyniki pracy poszczególnych pionów komendy za rok 2017. Po omówieniu wyników Komendant przedstawił także kierunki działań i przedsięwzięć planowanych na rok 2018.

W dalszej części odprawy w swoich przemówieniach Prokurator Rejonowy w Pyrzycach, Starosta Pyrzycki, Burmistrz Pyrzyc i Lipian oraz Wójtowie Bielic i Kozielic pozytywnie oceniali starania pyrzyckich policjantów w zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom oraz współpracę z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą, pełną sukcesów współpracę w zakresie bezpieczeństwa.

W trakcie odprawy mł. insp. Jarosław Czaja złożył podziękowania dla władz samorządowych za dotychczasową współpracę oraz doposażenie Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w sprzęt jak również przekazane środki finansowe na zakup radiowozu w programie 50/50 oraz remont Komisariatu Policji w Lipianach.

Odprawę zakończył swoim przemówieniem Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski, który również pozytywnie ocenił pracę pyrzyckich policjantów oraz osiągnięte przez nich wyniki za ubiegły rok. Kończąc swoje przemówienie Pan Komendant   podziękował wszystkim policjantom i pracownikom pyrzyckiej komendy za efekty całorocznej pracy oraz życzył tak samo owocnej służby i pracy w 2018 roku.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska

KPP w Pyrzycach