Turniej Siatkówki w Pyrzycach

dodano: 23-10-2017

W ubiegłą sobotę (21.10.2017 r.) z udziałem dziesięciu amatorskich drużyn, w pyrzyckiej hali sportowej rozegrana została III edycja Jesiennego Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich i Męskich o Puchar Dyrektor OSiR - Joanny Woźniak.

Na zaproszenie współorganizatorów: Stowarzyszenia BLACK TEAM Pyrzyce oraz Drużyny Pyrzyckich Siatkarzy Amatorów do sportowej rywalizacji przystąpiły zaprzyjaźnione zespoły. W  grupie pań wystąpił: MOSTAR Stargard, SULĘCIN, WITNICA, COŚ INNEGO Stargard oraz miejscowe entuzjastki siatkówki PIAST i BLACK TEAM. Zespoły męskie reprezentował: Barlinek, Rzepin, ŻAK – ESPADON Pyrzyce oraz gospodarze.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor OSiR – Joanna Woźniak życząc gry fair – play i przesyłając pozdrowienia od Pani Burmistrz Pyrzyc – Marzeny Podzińskiej.

Tradycją jest, że podsumowanie każdej sportowej imprezy kończy się uhonorowaniem najlepszych drużyn trofeami. Trzy ekipy żeńskie i trzy męskie otrzymały z  rąk dyrektor OSiR  – Joanny Woźniak puchary, natomiast wszystkie drużyny - pamiątkowe dyplomy.

Tytuł najlepszej zawodniczki i zawodnika turnieju otrzymali: Kamila Kaczmarek z COŚ INNEGO Stargard i  pyrzyczanin z ŻAKA – ESPADON - Wiktor Majda. Obie osoby otrzymały bon podarunkowy ufundowany przez Burmistrz Pyrzyc – Marzenę Podzińską i Zastępcę Burmistrz Pyrzyc – Roberta Betynę.

Miano najsympatyczniejszej siatkarki i upominek od firmy Green Essence – Sklep ze zdrową żywnością w Pyrzycach otrzymała Ewelina Olczak (MOSTAR Stargard), zaś  najsympatyczniejszym siatkarzem został Sebastian Kozłowski (Pyrzyce), dla którego firma LUKAS ufundowała nagrodę rzeczową.

Po emocjonujących zmaganiach na parkiecie organizatorzy zawodów zaprosili wszystkich gości na poczęstunek.

KOŃCOWA TABELA WYNIKÓW PAŃ :

I.         COŚ INNEGO Stargard

II.        SULĘCIN

III.      MOSTAR Stargard

IV.      WITNICA

V.        BLACK TEAM Pyrzyce

VI.      PIAST Pyrzyce

KOŃCOWA TABELA WYNIKÓW PANÓW:

I.         PYRZYCE

II.        ŻAK - ESPADIN Pyrzyce