WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ZAPASACH STYL WOLNY

dodano: 09-05-2017

W dniu 06.05.2017 r. w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym.

W zmaganiach uczestniczyło 85 zawodników z 11 klubów. Przybyłych gości i zawodników powitał prezes LKS Spartakus Pyrzyce - Bolesław Kowalski,  a mistrzostwa w imieniu Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej, otworzył Zastępca Burmistrza Robert  Betyna w asyście Dyrektor OSiR - Joanny Woźniak.

Apel olimpijski odczytała zawodniczka LKS Spartakus - Mistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2015 r, aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski juniorek w zapasach - Kinga Kapica. Po zakończonych rozgrywkach klasyfikacja prezentowała się następująco: AKS Białogard, Husaria Flight Team Kozielice, LKS Spartakus Pyrzyce, MLUKS Karlino, ZKS Koszalin, Technik Świdwin, Feniks Pesta Stargard, UKS Zapasy Kołobrzeg, Szczerek Fight, Wiking Wolin, Zieloni Stargard.

Sześć klubów, które osiągnęło najwyższe wyniki zostało wyróżnione pucharami i dyplomami. Pamiątkowe medale otrzymało również 4 najlepszych zawodników w każdej kategorii wagowej.