INFORMACJA – DOWOZY DO SZKÓŁ

dodano: 09-02-2017

Burmistrz Pyrzyc informuje, że w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zadania pn. „Dowóz i odwóz uczniów do szkół podstawowych, gimnazjów, przedszkoli i ośrodków w Gminie Pyrzyce od 9 stycznia 2017 roku do 22 grudnia 2017 roku, w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych” do realizacji zamówienia wyłoniony został Wykonawca:

Konsorcjum:

Lider konsorcjum: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. Spółka z o. o. ul. Podmiejska 20, 66-400 Gorzów Wlkp.;
EMBUS Jacek Pakuła Stróżewo 16, 74-200 Pyrzyce;
Przedsiębiorstwo Usługowe ARGOS Agata Miłostan ul. Matejki 25/1, 66-400 Gorzów Wlkp.;
Dom Weselny GRACJA Żuków 28, 73-115 Dolice.

W związku z tym, iż Wykonawca, realizuje dowozy w ramach regularnej komunikacji możliwy jest odpłatny przewóz również innych osób zamieszkujących miejscowości Gminy Pyrzyce, pod warunkiem dysponowania wolnymi miejscami w autobusie.

Wszelkich informacji dotyczących zakupu biletów jednorazowych oraz biletów miesięcznych udziela kierowca autobusu. Cennik biletów dostępny u kierowcy.

Miejsca zatrzymywania się autobusów w poszczególnych miejscowościach pozostają bez zmian, tzn. autobusy zatrzymują w dotychczasowych lokalizacjach, tam gdzie zatrzymywały się autobusy gminne:

Pyrzyce: ul. Czerwonomłyńska, ul. Lipiańska, ul. Rycerza Przybora, ul. Mickiewicza, ul. Równa, Obromino, Mechowo, Letnin „Górny”, Letnin, Brzesko, Brzesko „Dolne”, Mechowo, Nowielin, Rzepnowo, Rzepnowo „Kolonia”, Obojno, Turze, Turze „Dolne”, Giżyn „I”, Giżyn „II”, Młyny, Żabów, Ryszewko, Ryszewko „Lipki”, Nieborowo, Pstrowice, Mielęcin, Mielęcin ul. Zagórska, Mielęcin ul. Batowska, Nowice, Wołczyn, Mielęcinek, Krzemlin, Derczewko, Derczewo, Sitno, Czernice, Okunica „Centrum”, Okunica „Fabryka”, Stróżewo, Stróżewo „Kolonia”, Ryszewo, Brzezin „Przedszkole”.

Rozkłady jazdy autobusów wywieszone są w miejscach zatrzymywania się oraz udostępnione zostały na stronie www.pyrzyce.um.gov.pl w zakładce „Przewozy uczniów”.