Indywidualne konsultacje nt. zatrudniania obcokrajowców

dodano: 03-02-2017

Północna Izba Gospodarcza oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych problematyką zatrudnienia cudzoziemców w praktyce na indywidualne konsultacje, które poprowadzi MRM Consulting Monika Olszewska. Konsultacje odbędą się 15 lutego br. (środa) w siedzibie CUD Myślibórz, przy ul. 1 Maja 19.

Podczas konsultacji będzie można poznać przepisy prawa, dotyczące zatrudnienia cudzoziemców oraz dowiedzieć się m.in.:

-  jakie dokumenty są wymagane od cudzoziemców w trakcie wjazdu i pobytu na terytorium RP, -  poznać sankcje, jakimi może być objęty cudzoziemiec za pobyt lub podjęcie pracy wbrew obowiązującym przepisom,

- dowiedzieć się jakie konsekwencje może ponieść obywatel Polski, który nielegalnie zatrudnia lub umożliwia nielegalny pobyt obcokrajowcowi.

Podczas spotkania prezentowane będą też kryteria, które musi spełnić cudzoziemiec podejmujący pracę na terytorium RP oraz warunki, które powinien spełnić, chcący rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju.

Zatrudniasz lub chcesz zatrudnić cudzoziemca w Polsce? Zastanawiasz czy konieczne są w tym celu dodatkowe dokumenty? Spotkanie konsultacyjne pozwoli dokonać:

- analizy okoliczności sprawy,

- analizy dokumentów wyboru najkorzystniejszego rozwiązania prawnego dostosowanego do indywidualnego przypadku w celu uzyskania najkorzystniejszej formy zezwolenia na pracę i/lub legalizacji pobytu cudzoziemca na terytorium Polski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konsultacjach prosimy o kontakt do 13.02.17r. na adres e-mail mysliborz@izba.info w celu ustalenia konkretnej godziny. Liczba osób ograniczona. Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu tel. 957468914.