INAUGURACJA ROKU SZKOLENGO 2016/2017 Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I st. w Pyrzycach.

dodano: 06-09-2016

Dnia 2 września br. o godzinie 15:00 w Sali widowiskowo-kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyła się Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017 Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I Stopnia. Rozpoczęcie roku poprowadziła Pani Dyrektor Ewa Loba-Diakite. Na wstępie serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców oraz dzieci, a także obecną Panią Burmistrz Marzenę Podzińską.

W swoim przemówieniu podziękowała rodzicom za mądrą inwestycję i zaufanie jakim obdarzyli szkołę i odczytała list od Ministra Piotra Glińskiego oraz życzenia od Starszego Wizytatora Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie Waldemara Ogrodniczaka.

Pani Burmistrz wręczyła Pani Ewie Loba-Diakite powierzenie stanowiska dyrektora szkoły na kolejny 5-letni okres oraz podkreśliła dumę z osiągnięć Szkoły Muzycznej, życzyła uczniom i nauczycielom wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnymi.

W kolejnej części programu Inauguracji Pani Dyrektor przedstawiła wszystkich nauczycieli z jakimi w tym roku uczniowie będą mieli zajęcia. Na zakończenie uroczystości odbył się wykład z panią psycholog muzyki dr Małgorzatą Sierszeńską – Leraczyk pt. „Kształcenie muzyczne, a rozwój intelektualny”.