„Wakacje w kraju i za granicą 2016”

dodano: 12-07-2016

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że  na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego w Szczecinie Narodowego Funduszu Zdrowia w zakładce „Wakacje w kraju    i za granicą 2016” dostępne są poradniki :

-Dzieci na wakacjach. Poradnik 2016

-Wakacje za granicą. Poradnik 2016

-Wakacje w kraju. Poradnik 2016

Znajdują się w nich informacje dotyczące korzystania z opieki zdrowotnej poza miejscem zamieszkania w kraju i za granicą oraz dane kontaktowe do szpitali i przychodni.

Link do strony internetowej : http://www.nfz-szczecin.pl/

Burmistrz Pyrzyc

Marzena Podzińska