Noworoczne Spotkanie dawnych i obecnych pracowników Przedszkola Publicznego Nr3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

dodano: 18-01-2016

W dniu 14 stycznia w Przedszkolu Publicznym Nr3 Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach z ogromną radością witaliśmy zacnych gości, którzy przyjęli zaproszenie, by wspólnie z nami uczestniczy w Noworocznym Spotkaniu.

Bardzo cieszył nas fakt, że mogliśmy zobaczyć tak wiele znajomych i serdecznych twarzy a szczególnie, że był z nami dawny personel przedszkola. Uroczystość umiliło przedstawienie dzieci i rodziców z grupy integracyjnej pt. ,,Zmartwienie śnieżynek”.
Spotkanie stało się wspaniała okazją, aby odnowić dawne znajomości oraz przy kawie i domowych wypiekach powspominać stare, dobre
czasy. To czwartkowe przedpołudnie minęło w miłej, rodzinnej atmosferze.Szczególne podziękowania kierujemy do dzieci za ich trud włożony w przygotowanie części artystycznej. Rodzicom – za zaangażowanie, gratulujemy odwagi i poczucia humoru. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy uświetnili to spotkanie swoją obecnością. Na ten Nowy Rok życzymy wszystkim zdrowia, pomyślności i radości w sercach!