Dzień Nauczyciela

dodano: 13-10-2015

12 października 2015r. klasa czwarta wraz z wychowawczynią J. Dąbrowską zaprosiła nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów na montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Nauczyciela. Przybyli także księża W. Kanturski, A. Stolarski oraz zastępca burmistrza, pan Robert Betyna.

Uczniowie klasy czwartej zaśpiewali kilka piosenek, zarecytowali wierszyki. Usłyszeliśmy też kilka szkolnych dowcipów. Dzieci wręczyły swoim nauczycielom upominkowe życzenia.

Swoim występem uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za trud związany z ich nauką i wychowaniem.

Serdeczne życzenia złożył zastępca burmistrza, pan Robert Betyna. Kwiatami i ciepłymi słowami za wspaniałą pracę podziękował wszystkim dyrektor szkoły, Mirosław Staciwa.