DZIEŃ OTWARTY W KLUBIE MŁODZIEŻOWYM W PYRZYCACH

dodano: 05-10-2015

W dniu 30.09.2015 r. o godzinie 16:00 rozpoczął się dzień otwarty Klubu Młodzieżowego w Pyrzycach, który zainaugurował działalność nowopowstałej placówki dla młodzieży w wieku od 13 – 18 lat.

Specjalnie na ten dzień zaproszono wyjątkowych gości, światowej sławy tancerza poppingu, uczestnika obecnej edycji programu Mam Talent, Macieja SHEVA Mołdocha
z Gdańska oraz Michała JESZa Pakułę, znanego szczecińskiego hiphopowca.

Goście zachwycili licznie przybyłą młodzież. Pokaz taneczny i bezpośrednia rozmowa z wykonawcą zrobiły na młodych ludziach duże wrażenie. Trzy osoby chętne wzięły udział w warsztatach i poznawały trudną technikę tańca popping.  Michał JESZ Pakuła zainspirował wszystkich subkulturą hip-hop. Jego opowieść o korzeniach i genezie wszechobecnego w środowisku młodzieżowym hip –hopu przyjęta została z wielką ciekawością. Na prośbę młodzieży wykonał akapella jeden ze swoich utworów. Michał zachwycił nas wszystkich.

Oprócz gości specjalnych, uczestnicy wzięli udział w warsztatach orgiami oraz
w warsztatach gry na perkusji. Owocem spotkania jest powstanie w Klubie Młodzieżowym pierwszej sekcji - muzycznej inspirowanej rapem. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 05.10.2015 r. od godziny 16:00 – 18:00 w siedzibie Klubu Młodzieżowego w Pyrzycach przy ulicy Bogusława 5.

Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano słodki poczęstunek, gofry
z powidłami, cukierki, soki i owoce.