Przyjęte i wprowadzone zadania inwestycyjne na rok 2015

dodano: 24-09-2015

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach w dniu 17.09.2015r. na wniosek Burmistrz Pyrzyc zostały przyjęte i wprowadzone zmiany do budżetu gminy na zadania inwestycyjne w roku 2015.

1. Przebudowa ul. Rolnej w Pyrzycach. Droga jest ciągiem komunikacyjnym, dla dzieci uczęszczających do szkoły i hali sportowej w związku z powyższym zasadnym jest wykonanie tego zadania.

2.Wymiana pokrycia dachowego na budynku gospodarczym przy Urzędzie Miejskim  w Pyrzycach. Budynek ten wykorzystywany jest jako archiwum Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

3.Prace remontowe budynku Szkoły Podstawowej w Żabowie. Zakres prac obejmuje: remont ścian wewnętrznych i osłonowych budynków, podparcie płyt stropowych przyściennych, wykonanie właściwych obróbek blacharskich, właściwe połączenie rynien na budynku, wymiana uszkodzonych pokryw studzienek oraz osuszenie zwilgoconych ścian.

4.Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Nowielin. Zakres prac remontowych obejmuje: osuszenie zwilgoconej ściany oraz położenie odpowiednich powłok zabezpieczających je przed zagrzybieniem.

5.Dotacja dla  Powiatu Pyrzyckiego na zadanie  „Przebudowa drogi powiatowej nr.1604Z  ul. Bankowa w miejscowości Pyrzyce, polegająca na przebudowie parkingu dla aut osobowych w ilości 6 i 8 miejsc”.