Przyjęte i wprowadzone zadania inwestycyjne na rok 2015 - sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach w dniu 25.06.2015r.

dodano: 06-07-2015

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach w dniu 25.06.2015r. na wniosek Burmistrz Pyrzyc zostały przyjęte i wprowadzone do budżetu gminy na rok 2015  zadania inwestycyjne na łączną kwotę 1.828.058,43 zł.

1. Przebudowa chodników i wjazdów w ciągu drogi gminnej nr 620017Z ul. Dworcowa  w Pyrzycach

2. Przebudowa drogi ul. Mickiewicza w Pyrzycach. Zakres rzeczowy zadania obejmować będzie wykonanie dokumentacji technicznej, kosztorys inwestorski, przedmiar robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.

3.Budowa parkingu wraz z utwierdzeniem części działki nr 160/1 obręb 8 m. Pyrzyce.

4. Przebudowa istniejącej nawierzchni wraz z budową miejsc parkingowych na działce nr 198 położonej w obrębie nr 8 miasta Pyrzyce.

5. Rozbudowa, przebudowa, zmiana sposobu użytkowania budynku dla potrzeb świetlicy oraz mieszkania socjalne na terenie działki nr 131/3 i 131/4 obręb 3 miasta Pyrzyce.

6. Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości oznaczonej jako działka nr 16/46 położonej w obrębie 6 miasta Pyrzyce stanowiącej w udziale 862/1000 własność Gminy- Dworzec PKP z przeznaczeniem na lokale socjalne. Opracowanie dokumentacji łącznie z pozwoleniem na zmianę sposobu użytkowania.

7. Wykonanie ogrodzenia placu sportowo-rekreacyjnego na działce nr 53 położonej w obrębie 8 miasta Pyrzyce.

8. Rezerwa celowa majątkowa na dofinansowanie zadań powiatu pyrzyckiego w zakresie utworzenia miejsc parkingowych w pasach dróg powiatowych.

9. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” w tym Przedszkoli, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach. Zadanie realizowane będzie etapowo – w latach 2015-2017.

10. Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie gminy Pyrzyce.

11. Uzbrojenie terenu ul. Lipiańska w Pyrzycach. Wykonanie dokumentacji projektowej  w tym sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.