FESTYN RODZINNY W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 24-06-2015

Nie ma lepszej okazji do integracji całej społeczności przedszkolnej, jak organizacja festynu rodzinnego. Tym razem, pod hasłem „Śpiewamy, tańczymy, dobrze się bawimy”, festyn odbył się w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach w dniu 12 czerwca 2015 roku, we współpracy ze wszystkimi rodzicami i pracownikami przedszkola.

Pogoda w tym dniu trzymała nas w niepewności, lecz wraz z rozpoczęciem imprezy wyklarowała się i przez cały czas jej trwania przyświecało nam słońce. Jak zawsze, mogliśmy liczyć na niezawodnych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, oni też, ku uciesze dzieci, udostępnili im do wglądu swój radiowóz. Nie zawiedli również nasi strażacy, którzy przybyli, by zademonstrować przedszkolakom wnętrze i wyposażenie wozu strażackiego. Wszyscy uczestnicy festynu z wielką przyjemnością obejrzeli występy artystyczne przedszkolaków oraz pokaz w wykonaniu naszych adeptów Szkoły Tańca „Flesz”. Duże zainteresowanie wzbudził przygotowany przez panią Erykę Kędziorę występ taneczny uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach.  Przez całą imprezę wyrafinowanym podniebieniom naszych uczestników sprzyjał balsamiczny smak grillowanej kiełbasy, kaszanki, idealnie zamarynowanej przez nasze panie kucharki kartkóweczki, ugotowanej przez nie grochówki oraz wyśmienitych ciast upieczonych przez mamy naszych wychowanków. Dzieci  brykały na trampolinie i dmuchanym zamku. Czas tej imprezy minął niepostrzeżenie, otulony letnim słońcem i pozytywną energią. Dziękujemy wszystkim organizatorom, sponsorom i uczestnikom festynu.

Bożena Szczawińska