dodano: 07-04-2022

Ogłoszenie Burmistrza Pyrzyc

w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących postawienia masztu i flagi w ramach projektu „Pod biało – czerwoną”.

Zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Pyrzyce do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie wyboru lokalizacji masztu i flagi w ramach projektu „ Pod biało – czerwoną”.

Konsultacje prowadzone będą w okresie od 11 kwietnia 2022 r. do 25 kwietnia 2022r.

Celem Konsultacji jest poznanie Państwa opinii w sprawie wyboru lokalizacji postawienia masztu i flagi w ramach projektu „ Pod biało – czerwoną”. Konsultacje przeprowadzone zostaną za pomocą „Formularza konsultacyjnego” stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia NR 888/2022 Burmistrza Pyrzyc z dnia 05 kwietnia 2022 r.

Formularz Konsultacyjny dostępny jest do pobrania w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego, oraz elektronicznie pod adresem : https://bip.pyrzyce.um.gov.pl w zakładce „konsultacje społeczne”.

Wypełniony formularz konsultacyjny należy umieścić w urnie wystawionej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pyrzycach ( parter budynku – Punkt Informacyjny) od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30. do 14.30, lub przesłać drogą e - mailową na adres: konsultacje@pyrzyce.um.gov.pl w terminie do dnia 25 kwietnia 2022 r.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska