dodano: 06-04-2022

W sobotę 02.04. 2022 r w Dopiewie pod Poznaniem odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Sparingowe EMPI FIGHT CUP vol. 2 w Karate WKF, w którym wzięło udział blisko 200 zawodników oraz zawodniczek z 18 klubów z całego kraju. Trenowany przez Tomasza OSS Klub Karate LZS ANTAI PYRZYCE reprezentowało 17 zawodników, którzy łącznie stoczyli prawie 300 walk. Był to świetny przedsmak zbliżających się Mistrzostw Polski. Wszystkim naszym zawodnikom GRATULUJEMY sportowej postawy oraz dobrych walk. Kolejny raz nasi podopieczni godnie reprezentowali Klub Karate LZS ANTAI oraz Gminę Pyrzyce.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska