Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021

dodano: 07-09-2021

Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021

Decyzją Komisji Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pn. „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021”, Gmina Pyrzyce otrzymała tytuł Lidera w kategorii: Gminy liczące 15-40 tys. mieszkańców. Wręczenie nagrody finansowej w wysokości 10 000 zł oraz pamiątkowej statuetki nastąpi 16 września br. podczas XV Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO.
Serdecznie dziękuje organizacjom pozarządowym działającym na terenie Gminy Pyrzyce za bardzo dobrą współpracę.

Burmistrz Pyrzyc
                                                               (-) Marzena Podzińska