Rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

dodano: 03-09-2021

Rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

W dniu 1 września br. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022, którą rozpoczynamy w trybie stacjonarnym. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska wręczyła akty powołania czterem nowym dyrektorom szkół i jednemu dyrektorowi przedszkola. Trzech nauczycieli otrzymało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska powierzyła na kolejną kadencję do 31.08.2025 r. funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej w Okunicy Katarzynie Jaszczak, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Żabowie Mirosławowi Staciwie, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Mielęcinie Romanowi Majorowi, do 31.08.2022 r. p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzesku Katarzynie Jaszczak, do 31.08.2026 r. Dyrektora Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I stopnia Ewie Loba-Diakitè, do 31.08.2022 r. p.o. Dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym Marcie Roróg.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymała Karolina Urbaniak nauczyciel Szkoły Podstawowej w Brzesku, Barbara Wójcik nauczyciel i wicedyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach, Weronika Radecka nauczyciel Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach.

Z okazji nowego roku szkolnego życzę wszystkim nauczycielom wiele zadowolenia i spełnienia oczekiwań z wykonywanej pracy dydaktyczno – wychowawczej, a rodzicom i uczniom pomyślności w nowym roku szkolnym. Niech nowy rok szkolny obfituje w sukcesy edukacyjne i wychowawcze.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby rok szkolny 2021/2022 był spokojny i bezpieczny.

Burmistrz Pyrzyc

/-/ Marzena Podzińska