dodano: 11-03-2021

Burmistrza Pyrzyc

z dnia 9 marca 2021 roku

Szanowni Mieszkańcy,

informuję, że Kasa Urzędu Miejskiego w Pyrzycach będzie czynna od 11 marca 2021 roku w każdą środę i czwartek w godzinach:od 8:00 do 13:00

W kasie Urzędu Miejskiego będzie możliwe załatwienie spraw związanych tylko
z uregulowaniem należności względem gminy. Zachęcamy, aby Ci Państwo, którzy swobodnie posługują się bankowością elektroniczną – opłaty lokalne i podatki, odpady komunalne, opłaty skarbowe regulowali za pomocą przelewów elektronicznych. Przypominam, że wpłaty w kasie Urzędu można realizować również za pomocą kart płatniczych.

Przed kasą może znajdować się maksymalnie 1 osoba. W tym celu dla usprawnienia i zachowania bezpieczeństwa w Punkcie informacyjnym odbywać się będzie obowiązkowa rejestracja osób wchodzących i wychodzących (1 osoba wychodzi, 1 osoba wchodzi).

Mając na uwadze względy bezpieczeństwa proszę o przestrzeganie reżimu sanitarnego obowiązującego w Urzędzie Miejskim. O każdej zmianie dotyczącej terminu otwarcia kasy będziemy Państwa informować.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska