dodano: 20-08-2020

Radio Szczecin stacją numer 1 na lato! Świętuj z nami 75 urodziny!

Tym razem 22.08. nasza radiowa ekipa rusza w trasę do Pyrzyc, to nasza piąta Wakacyjna Stacja. Baw się razem z nami, wypełnij poniższy formularz i napisz nam dlaczego to Radio Szczecin jest Twoją wakacyjną stacją nr 1 na lato? Doprecyzuj, gdzie Cię znajdziemy, abyśmy mogli dostarczyć Ci niespodziankę od Radia Szczecin! Wybierzemy najciekawsze zgłoszenia i może to właśnie Ciebie odwiedzi nasza Radiowa Ekipa? Być może zechcesz nam złożyć urodzinowe życzenia z okazji 75-lecia?

Szukajcie nas w sobotę w centrum przy pyrzyckich tężniach.

Nie jesteś z Pyrzyc, a chciałbyś aby Radio Szczecin odwiedziło Twoje miasto? Już za tydzień obierzemy kolejny kierunek Wakacyjnej Trasy i to Wy możecie zdecydować jaka będzie nasza następna stacja!
Wypełnij drugi formularz i zgłoś siebie i swoje miasto do zabawy.
Do zdobycia są urodzinowe paczki gadżetów Radia Szczecin!

Widzimy się na trasie!

Wypełnij formularz