dodano: 09-12-2019

NAJPIĘKNIEJSZE KARTKI I BOMBKI w PDK

W mikołajkowe popołudnie w holu Pyrzyckiego Domu Kultury został rozstrzygnięty konkurs na Świąteczną Bombkę i Kartkę Bożonarodzeniową.

Na przegląd wpłynęło 267 prac z terenu Powiatu Pyrzyckiego. Jury w składzie: Marzena Cielek, Katarzyna Pluta i Romuald Fijałkowski po dokonaniu oceny postanowiło przyznać:

NAGRODA w kategorii Bombka Bożonarodzeniowa

Melania Wróblewska z mamą ze Szkoły Podstawowej z OI w Pyrzycach, Nadia Dubińska ze Szkoły Podstawowej z OI w Pyrzycach, Bartek Piotrowski ze Szkoły Podstawowej w Żabowie Wiesława Olejniczak z Pyrzyc.

WYRÓŻNIENIE:

Jakub Bednarski ze Szkoły Podstawowej z OI w Pyrzycach, Ania Zduńczyk ze Szkoły Podstawowej w Żabowie, Lana Andrzejewska z Publicznego Przedszkola w Żabowie, Bogusława Lupa z ŚDS

w Mielęcinie, Zofia Pawlik z Niepublicznego Przedszkola Akademia Malucha w Pyrzycach

NAGRODA w kategorii Kartka Bożonarodzeniowa

Julia Nowak ze Szkoły Podstawowej w Mielęcinie, Jakub Jaskulski ze Szkoły Podstawowej z OI

w Pyrzycach, Alicja Wojnarowska ze Szkoły Podstawowej w Brzesku, Aleksander Rzeszutek ze Szkoły Podstawowej w Mielęcinie

WYRÓŻNIENIE:

Maja Stefańska ze Szkoły Podstawowej z OI w Pyrzycach, Joanna Błażejewska ze Szkoły Podstawowej z OI w Pyrzycach, Bartek Cebula ze Szkoły Podstawowej w Żabowie, Nela Drabik

z Publicznego Przedszkola w Żabowie, Zofia Pawlik z Niepublicznego Przedszkola Akademia Malucha w Pyrzycach, Maria Krzewicka z Niepublicznego Przedszkola „Bąbel”, Martyna Falandysz z Niepublicznego Przedszkola „Bąbel” oraz Krzysztof Mieszko z Zespołu Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach.

Wystawę można oglądać w holu PDK do 12 stycznia 2020 r.