dodano: 16-10-2019

Dnia 06.10.2019 odbył się I Otwarty Turniej  Karate ANTAI CUP w Baniach. W turnieju wzięło udział prawie 200 zawodników z 14 klubów. Zdobyliśmy łącznie 66 medali w tym 11 złotych, 20 srebrnych i 35 brązowych, co nam dało  1 miejsce w klasyfikacji medalowej. Bardzo dziękujemy za udział w zawodach  wszystkim dzieciom jak również  rodzicom którzy ich wspierali.
Dziękujemy rodzicom, którzy pomagali przy organizacji turnieju. Dziękujemy wszystkim klubom za przybycie oraz sportową rywalizację. Gratulujemy wszystkim zdobytych medali i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach.
Gminę Pyrzyce oraz Powiat Pyrzycki reprezentowali
1.Mateusz Socha zdobywając złoty medal w konkurencji KATA DRUŻYNOWE oraz brązowy medal w konkurencji KATA INDYWIDUALNE
2. Marta Rak złoto  kihon dziewcząt oraz SREBRO KATA
3. Wiktoria Gusta SREBRO kihon oraz BRĄZ KATA