dodano: 15-10-2019

Pyrzycka Szkoła Muzyczna I stopnia Dzień Edukacji Narodowej świętowała 11 października. Na Sali kameralnej zebrało się grono pedagogiczne zaproszone przez samorząd uczniowski i Radę Rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się koncertem w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Usłyszeliśmy orkiestrę smyczkową pod kierunkiem Pana Damiana Krajki, która wraz z solistą - klarnecistą Nikodemem Wolny  zaprezentowała KOŁYSANKĘ.

Chór szkolny pod kierunkiem Pani Ewy Robak wyśpiewał piękne życzenia.

Duet wiolonczelowy uczeń – mistrz przy akompaniamencie fortepianu p. Doroty Kosała zaprezentował My old friend John-E.LEND

Młodzi pianiści tj. Antoni Wiłkowicz oraz Kaja Ciepłucha zagrali: Etiudę C-dur Lemoine oraz Wróbelka.

Utwór na werbel Colonial-Episod-John Beck mogliśmy usłyszeć w wykonaniu naszej zdolnej perkusistki Marysi Czerniec.

Z okazji święta nauczycieli, pracowników administracji i obsługi Pani Dyrektor złożyła  wszystkim najserdeczniejsze życzenia sukcesów w pracy, powodzenia w życiu osobistym oraz wręczyła nagrody oraz listy gratulacyjne za dotychczasową pracę.

W uroczystości uczestniczyła zastępca kierownika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pani Sylwia Gabryelczyk oraz Pani Burmistrz Marzena Podzińska, która wzruszona koncertem również przekazała piękne słowo wdzięczności za pracę wszystkim pracownikom i nagrodziła Panią Dyrektor .

Rada Rodziców dołączyła się do życzeń i przekazała wszystkim pracownikom piękne kwiaty.