dodano: 04-06-2013

Stowarzyszenie LGD  Ziemia Pyrzycka oraz Gmina Pyrzyce są współorganizatorami warsztatów "Inteligentne technologie produkcji energii na obszarach prawnie chronionych - „FAKTY i MITY” , które  odbędą się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach w dniach 10,17,21,24 czerwca 2013 roku o godz.10.00. Ideą warsztatów  jest wsparcie prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach Natura 2000 przez tworzenie Partnerstw.

Organizatorem projektu pilotażowego jest Klaster TK-BSzB- laureat konkursu ogólnopolskiego „Lider Partnerstwa Naturowego” w woj. zachodniopomorskim.

Projekt jest współfinansowany przez  Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w ramach projektu „Natura i gospodarka – Podstawy Dialogu”.

Wyróżnikami tego pilotażowego projektu jest propagowanie i upowszechnianie:
- współpracy instytucji otoczenia biznesu (IOB) z grupą przedsiębiorców i innymi podmiotami
- rozwijanie komunikacji, wymiany doświadczeń, informowanie i edukowanie przedsiębiorców
- podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej obszarów Natura 2000
- współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego i administracją publiczną powołaną do wspierania przedsiębiorczości i ochrony środowiska, na wybranych obszarach Natura 2000 w poszczególnych województwach

Więcej szczegółów na stronach  www.projekty.gdos.gov.pl , www.lgdpyrzyce.pl  oraz www.pyrzyce.um.gov.pl

Zapytania dotyczące warsztatów należy kierować na nadres biuro@bszb.pl lub bezpośrednio na adres zzbroja@sz.onet.pl .

Harmonogram spotkań informacyjno - doradczych dla potencjalnych
Szablon programu IV spotkania

Zakres tematyczny cyklu