Pamiętajmy

dodano: 05-04-2013

Pamiętajmy to tytuł montażu słowno – muzycznego przygotowanego przez Joannę Dąbrowską, Elżbietę Kopeć i księdza Andrzeja Stolarskiego  oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Żabowie w hołdzie Janowi Pawłowi II.

Podniosła atmosfera i ogromny wysiłek młodych artystów sprawiły, że w niejednym oku kręciły się łzy wzruszenia.
     Wśród przybyłych gości był jeden specjalny – ksiądz Władysław Kanturski, który 4 kwietnia obchodził 30 rocznice świeceń kapłańskich. Niezwykle wzruszony odebrał upominek i życzenia od burmistrza Marka Olech, pani dyrektor Bożeny Masternak, grona pedagogicznego, uczniów i rodziców.
Słodkie niespodzianki dla występujących uczniów przygotowała Rada Rodziców.
        Po występach goście przy domowych wypiekach i herbacie  dzielili się refleksjami dotyczącymi  wpływu na ich życie  nauki papieża Jana Pawła II.