dodano: 15-03-2013

Informacja dotycząca zapisów do publicznych przedszkoli na rok szkolny 2013/1014 oraz  ich funkcjonowania w czasie wakacji

Do końca marca 2013 roku trwa przyjmowanie kart zgłoszeń do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Pyrzyce. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeń można uzyskać w:
Publicznym Przedszkolu nr 3, ul. Narutowicza w Pyrzycach
Publicznym Przedszkolu nr 4, ul. Zabytkowa w Pyrzycach
Publicznym Przedszkolu w Brzezinie
Publicznym Przedszkolu w Żabowie

Z opieki przedszkoli publicznych skorzystać będą mogły dzieci zameldowane i zamieszkujące wraz z rodzicami w gminie Pyrzyce.

Jednocześnie podaję informację  nt. funkcjonowania przedszkoli w trakcie przerwy wakacyjnej - lipiec i sierpień 2013 roku.

1- 28 lipca 2013 roku - czynne Publiczne Przedszkole nr 3, ul. Narutowicza w Pyrzycach
29 lipca – 4 sierpnia 2013 roku – czynne Publiczne Przedszkole w Żabowie
5 – 31 sierpnia 2013 roku – czynne Publiczne Przedszkole, ul. Zabytkowa w Pyrzycach

Dzieci z placówki w której jest przerwa urlopowa korzystają z opieki przedszkola które pełni dyżur, wg informacji zamieszczonej powyżej. O zamiarze skorzystania z opieki nad dzieckiem przez placówkę która nie jest macierzystą, proszę poinformować przed rozpoczęciem wakcji. Usprawni to właściwe przygotowanie przedszkola dyżurującego.

Informuję jednocześnie, że z ofertą objęcia opieką dzieci w trakcie wakacji wystąpiło Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, ul. Jana Pawła II w Pyrzycach.

Jerzy Marek Olech
Burmistrz Pyrzyc