dodano: 19-03-2012

Szanowni Państwo,

w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących ogłoszenia przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum Wydział XII Gospodarczy upadłości Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego Spółka z.o.o. w Pyrzycach, uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych, że jestem do Państwa dyspozycji w każdy dzień pracy i udzielę  odpowiedzi na  wszelkiego rodzaju pytania.

Ponadto pracownice Urzędu Pani Dorota Grzybowska oraz Anna Wszoła, służyć będą Państwu niezbędną pomocą. Informacje można uzyskać telefonicznie  091 3970375  lub  osobiście  pokój  nr 257 ( II- piętro) oraz 091 3970382  pokój nr 276. Termin zgłaszania wierzytelności mija w dniu 02 kwietnia  2012 roku.

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech