APEL O POMOC DLA NIKOLI

e-mail: sekretariat@pyrzyce.um.gov.pl
www.pyrzyce.um.gov.pl

APEL O POMOC DLA NIKOLI

Burmistrz Pyrzyc wraz z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej oddział w Pyrzycach zwraca się z serdeczną prośbą – do wszystkich ludzi dobrej woli - o wsparcie finansowe dla naszej mieszkanki - Nikoli- na zakup schodołazu.

Nikola ma 17 lat, choruje na porażenie mózgowe, porusza się na wózku inwalidzkim,  jest bardzo radosną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną. Rodzina zamieszkuje na pierwszym piętrze i wiąże się to z codziennym znoszeniem  i wnoszeniem wózka, aby Nikola mogła przemieszczać się na zewnątrz, co jest ogromnie uciążliwe. Schodołaz w kompleksowy sposób ułatwi poruszanie się Nikoli po schodach i klatce schodowej zapewniając bezpieczeństwo i odciąży fizycznie  opiekuna. Koszt zakupu schodołazu to kwota 20 tysięcy, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

W związku z tym prosimy o wsparcie dla Nikoli, aby ułatwić jej pokonywanie codziennych barier.

Pomoc finansową można przekazywać na rachunek bankowy

Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Pyrzycach
z dopiskiem  „Pomoc dla NIKOLI”

Bank Pekao S.A O/Pyrzyce ul. Bankowa 1

58 1240 3897 1111 0000 4480 0152

Wszystkim darczyńcom, którzy przyczynią się do pomocy przesyłam szczególne wyrazy wdzięczności w imieniu Nikoli, jej rodziny oraz własnym.

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska