JAK ZOSTAĆ POLICJANTEM?

dodano: 24-06-2020

Jak zostać policjantem – 30 czerwca „Dzień otwarty” Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.
Szukasz pomysłu na swoją przyszłość? Chcesz zmienić zawód? Interesuje Cię służba w Policji, ale nie wiesz jak i od czego zacząć... Przyjdź we wtorek 30 czerwca do Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, a dowiesz się - Jak zostać policjantem.
Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Policji zapraszamy 30 czerwca w godz. od 10:00 – 13:00 do siedziby pyrzyckiej komendy przy ul. Tadeusza Kościuszki 24 na „dzień otwarty”.

Podczas spotkania zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć. Pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia wraz z funkcjonariuszami pyrzyckiej komendy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z doborem i specyfiką służby policjanta.
Masz wątpliwości, wahasz się? Przyjdź na „dzień otwarty” w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach.
Przypominamy, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Dokumenty można składać w dowolnym terminie.

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji serdecznie zapraszamy.