Podziękowania za wsparcie akcji charytatywnej „Wszyscy razem dla Jacka”

dodano: 21-11-2019

Na mocy decyzji Nr 2016/2474/OR Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz na podstawie zezwolenia nr 169/2019/2474/OR wydanego przez Fundację Słoneczko, Stawnica 33A, 77-400 Złotów, przeprowadzona została zbiórka publiczna na pomoc w leczeniu podopiecznego Fundacji Słoneczko, mieszkańca gminy Pyrzyce Pana Jacka Ostolskiego.

W dniu 20 listopada br. w świetlicy wiejskiej w Krzemlinie odbyła się zbiórka dobrowolnych datków do puszki kwestarskiej.

Podczas zbiórki była sprzedaż ciast, pierogów, popcornu, waty cukrowej, rękodzieła a czas umilił występ spektaklu Grupy Kabaretowej 60+, SENIOR i ta, ta, ta, ta-M… byli w reżyserii Pani Małgorzaty Piotrowskiej.

Dziękuje mieszkańcom gminy Pyrzyce, którzy przybyli w tak dużej liczbie, aby wspomóc ten szlachetny cel, w szczególności mieszkańcom miejscowości Krzemlin, którzy po raz kolejny okazali serce otwarte na potrzeby innych, za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na leczenie Pana Jacka Ostolskiego, który walczy z chorobą guza mózgu.

W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej zebrano środki pieniężne w kwocie 4 706,06 zł i 200 koron duńskich.

Wielkie podziękowania kieruje do Pani Sylwii Gabryelczyk i Pani Mileny Domagała - za przeprowadzenie i rozliczenie zbiórki oraz wszystkich, bez których by się nie udało:

Pan Rafał Frątczak – sołtys sołectwa Krzemlin wraz z radą sołecką;

Pani Bogumiła Kołodziej – sołtys sołectwa Nowielin wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Nowielinie, którzy przekazali kwotę 652,90 zł ze sprzedaży pierogów;

Pan Łukasz Hładki – sołtys sołectwa Mielęcin;

Koło Gospodyń Wiejskich „Wrzos” w Krzemlinie;

Pani Agnieszka Gajewska-Kuca i Pani Marzena Nawrocka z Ośrodka Pomocy Społecznej w Pyrzycach;

Pani Stefania Jemielity;

Pani Paulina Grab;

Pani Paulina Posyniak;

Pani Emilia Chrzanowska;

Pani Małgorzata Piotrowska wraz z Grupą Kabaretową 60+ Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pyrzycach;

Klub Młodzieżowy w Pyrzycach za przekazanie produktów ręcznie robionych;

Pani Beata Marko za przekazanie własnoręcznie namalowanego obrazu.

Dziękuję wszystkim, których trudno tutaj wymienić z imienia i nazwiska, a w jakikolwiek sposób wsparli tę akcję, okazali bezinteresowną pomoc, życząc zdrowia Panu Jackowi.

Burmistrz Pyrzyc

Marzena Podzińska