dodano: 21-05-2019

14 maja 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się posiedzenie Pyrzyckiej Rady Seniorów zorganizowane przez Burmistrz Pyrzyc.

Realizując plan pracy członkowie Pyrzyckiej Rady Seniorów wybrali LOGO, które będzie służyć do identyfikacji, promowania działań oraz zwiększenia świadomości mieszkańców na temat realizowanych przez radę zadań.

Członek Pyrzyckiej Rady Seniorów w imieniu i na prośbę osób starszych zgłosiła wniosek dotyczący zorganizowania w obrębie miasta ogólnodostępnych placów treningowych, które pomogą im utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Pracownik OPS w Pyrzycach przedstawił sposób działania i zadania wolontariatu obejmującego opieką osoby starsze.

Termin następnego spotkania ustalono na dzień 11.06.2019 roku.