Piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Pyrzyc

dodano: 22-10-2012

20 października br. w hali widowiskowo – sportowej pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Piłkarski Oldbojów pod Patronatem Burmistrza Pyrzyc - Jerzego Marka Olecha. Zawody z udziałem czterech drużyn zakończyły się sukcesem ekipy pyrzyckiego „SOKOŁA”.

Sobotnie zmagania rozegrano systemem „każdy z każdym”. Jak się później okazało, już w pierwszej kolejce doszło do pojedynku dwóch najlepszych zespołów turnieju. W spotkaniu ze szczecińską Komendą Miejską, Sokół nie pozwalał przeciwnikowi na wiele, pokonując wyraźnie rywala 8 : 1.  Pyrzyczanie wygrali 2 spośród 3 rozegranych meczów. Podobny bilans uzbierał  zespół Komendy Miejskiej ze Szczecina. Obie drużyny zdobyły taką samą ilość punktów, a o zwycięstwie zdecydował bilans bramek. Na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze z Pyrzyc - KPP. Czwarte miejsce w turnieju zajęli goście ze Szczecina- KWP
    Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Xrążopolski ( KWP Szczecin), najlepszym bramkarzem uznano Cezarego Pacynę ( KMP Szczecin),   „królem strzelców” został zawodnik „SOKOŁA” Pyrzyce , obecny burmistrz Pyrzyc - Jerzy Marek Olech, który strzelił 5 bramek.
        Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk burmistrza pamiątkowe puchary i dyplomy, zaś najlepsi zawodnicy turnieju statuetki.
          Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze oraz w duchu walki fair-play.
Organizatorami zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach oraz MLKS „Sokół” Pyrzyce.

Końcowa tabela turnieju:
1.    SOKÓŁ Pyrzyce    6 pkt.    15 : 6 bramki