BURMISTRZ PYRZYC OGŁASZA PIERWSZY USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY PYRZYCE.

dodano: 22-05-2018

Przetarg odbędzie się w dniu 25 czerwca 2018 roku o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pyrzycach przy ul. Plac Ratuszowy 1, Sala Nr 282, II piętro.

Działka nr 566/17 o pow. 0,0127 ha położona w obrębie geodezyjnym 0010 miasta Pyrzyce, KW nr SZ2T/00010524/2 nieruchomość niezabudowana posiada następujące oznaczenia użytków wg ewidencji gruntów: Bp – zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.