BURMISTRZ PYRZYC OGŁASZA PIERWSZY USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY PYRZYCE.

dodano: 05-04-2018

Przetarg odbędzie się w dniu 11 maja 2018 roku o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pyrzycach przy ul. Plac Ratuszowy 1, Sala Nr 282, II piętro.

Działka nr 42 o pow. 0,0031 ha położona w obrębie geodezyjnym 0008 miasta Pyrzyce - nieruchomość niezabudowana posiada następujące oznaczenia użytków wg ewidencji gruntów: Bp – zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.

Szczegóły do pobrania.pdf

Mapka do pobrania.pdf