MAKROREGIONALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR BURMISTRZ PYRZYC

dodano: 12-10-2017

W dniu 06.10.2017 r. w Sali Szkoły Podstawowej przy ulicy Rejtana 6 odbył się Makroregionalny Turniej Piłki Siatkowej Młodzików o puchar Burmistrz Pyrzyc Pani Marzeny Podzińskiej. W turnieju  wzięły udział zespoły z województwa lubuskiego Sulechowa i Gorzów Wlkp., województwo zachodniopomorskie reprezentował zespół Maratonu Świnoujście i LMKS Żak-Espadon Pyrzyce uczniowie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

System rozgrywek każdy z każdym do 2 wygranych setów. Wyniki poszczególnych meczy:

• Pyrzyce –Gorzów  Wlkp.          2-0
  • Świnoujście –Sulechów            0-2
  • Gorzów –Sulechów                  0-2
  • Pyrzyce –Świnoujście              2-0
  • Świnoujście –Gorzów               1-2
  • Sulechów –Pyrzyce                 2-0

Kolejność zespołów to :

1. Sulechów
  2. Pyrzyce
  3. Gorzów
  4. Świnoujście

Wyróżnieni zawodnicy to:  Jan Lesiak –Świnoujście, Ślusarczyk Piotr Gorzów, Pawicki Szymon Pyrzyce, Kłysz Alex Sulechów . MVP Turnieju to Pośledni Piotr Sulechów,  który otrzymał puchar ufundowany przez Dyrektora Szkoły Podstawowej Przy ul. Rejtana 6.

Nagrody i wyróżnienia wręczyła  Burmistrz Pyrzyc Pani Marzena Podzińska oraz z-ca  Pan Robert Betyna.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania fundatorom nagród i Pucharów oraz rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Kępka Andrzej , Dariusz Jagiełło