Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie projektu „ Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP”

dodano: 12-10-2017

29.09.2017 r. o godzinie 16.00 w sali 282  Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odbyło się zorganizowane przez Marzenę Podzińską Burmistrz Pyrzyc spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie projektu „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, którego Operatorem Podmiotowego Systemu Finansowania jest Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Szczecinie. W spotkaniu wzięli udział pracownicy Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczecinie – Pani Karolina Czerwińska – Cendrowska oraz Pani Barbara Zakrzewska.

Na spotkaniu przedstawiony został projekt, który skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz ich pracowników. Wsparcie w ramach projektu udzielane jest w formie refundacji od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej ( szkolenie, kwalifikacyjny kurs zawodowy, kurs umiejętności zawodowych oraz inne usługi, które umożliwiają uzyskanie i/lub uzupełnienie kwalifikacji, doradztwo, coaching, mentoring, studia podyplomowe, projekt zmiany, egzamin, usługi e-learningowe), która widnieje w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dodatkowe informacje o projekcie „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie www.zarr.com.pl .