PODZIĘKOWANIE PRACOWNIKOM URZĘDU MIEJSKIEGO W PYRZYCACH ODCHODZĄCYM NA EMERYTURĘ

dodano: 03-08-2017

27.07.2017 roku odbyło się podziękowanie odchodzącym na emeryturę pracownikom Urzędu Miejskiego w Pyrzycach:

Pani Bogusławie Tachasiuk – Michno – Kierownik Biura Rady Miejskiej

Pani Mariannie Olejniczak- Inspektor  Wydziału Budżetu i Finansów

Pani Bożenie Szymańskiej – Inspektor Wydziału Budżetu i Finansów

Pani Grażynie Depko – Inspektor Wydziału Budżetu i Finansów

Pani Halinie Fiłek- Pracownik gospodarczy (klub Krokus)

Panu Stanisławowi Barańskiemu – Inspektor Wydziału Organizacyjnego.

Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc przygotowała dla pracowników listy z podziękowaniami za trud i zaangażowanie w wieloletnią pracę na rzecz Gminy Pyrzyce.

W imieniu Burmistrz Pyrzyc podziękowania na ręce pracowników złożył Zastępca Burmistrza Robert Betyna życząc dużo zdrowia i realizacji planów na zasłużonej emeryturze.