Zakończenie roku szkolnego w Mielęcinie

dodano: 04-07-2012

Dziś wyczekiwany od dawna przez wszystkich uczniów koniec roku szkolnego. Tym razem był on wyjątkowo długi, ponieważ kończył się dopiero 29.06. Uroczysta akademia rozpoczęła się o godzinie 9.00 mszą świętą, następnie rozpoczęto apel, na którym odbyło się także pożegnanie klasy VI.

W uroczystości wziął udział Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, Dyrektor Beata Kurowska, nauczyciele, przyjaciele szkoły, rodzice oraz uczniowie.
           Pani dyrektor podziękowała wszystkim przybyłym gościom za pomoc materialną, rzeczową, finansową i duchową,  jaką wspomagali nas w minionym roku szkolnym oraz wręczyła upominki przygotowane przez dzieci. Podsumowała również całoroczne sukcesy szkoły, a zasłużonym osobom wraz z Burmistrzem     Pyrzyc wręczyła nagrody oraz dyplomy. Na zakończenie apelu życzyli uczniom bezpiecznych, udanych, spokojnym i pełnych wrażeń wakacji.

Joanna Susz