Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zawodnicy pyrzyckiego LOK wicemistrzami Polski w krosie strzeleckim

dodano: 26-09-2012

     Na Otwartych Mistrzostwach Polski Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim (kros składa się z dwóch konkurencji: marszu bojowego i pojedynków strzeleckich), odbywających się w dalekiej Włoszczowej koło Kielc w dniu 15 września 2012r. reprezentanci Zarządu Powiatowego LOK w Pyrzycach zaprezentowali się nadzwyczaj dobrze.

czytaj więcej »

Turniej Miast Partnerskich w Pyrzycach

dodano: 25-09-2012

     W sobotę 22 września br. na Hali Widowiskowo Sportowej w Pyrzycach odbył się Turniej Miast Partnerskich. Na zaproszenie Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha do Pyrzyc przybyły drużyny ze Złocieńca na czele z Burmistrzem Waldemarem Włodarczykiem, i Goleniowa na czele z Burmistrzem Robertem Krupowiczem.

czytaj więcej »

OSP Żabów najsprawniejszą drużyną zawodów pożarniczych w Pyrzycach

dodano: 25-09-2012

     W słoneczny sobotni poranek siedem drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Pyrzyce uczestniczyło w Międzygminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych na stadionie Miejskim w Pyrzycach. Oficjalnie zawody otworzył Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego OSP Jerzy Marek Olech.

czytaj więcej »

Zostań Ekojeźdźcem! - to hasło tegorocznej kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

dodano: 24-09-2012

     W dniach 16-22 września tysiące europejskich miast prowadzi akcje z zakresu edukacji ekologicznej mające na celu zwiększenie świadomości ekologicznej na temat racjonalnego korzystania z samochodów osobowych. Przedszkole Publiczne Nr 3 w Pyrzycach już po raz 7 przyłączyło się do tej kampanii społecznej.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 21-09-2012

czytaj więcej »

Europejski Dzień bez Samochodu w Żabowie

dodano: 21-09-2012

     20 września br. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Żabowie aktywnie włączyli się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

czytaj więcej »

Nowy projekt w Geotermii

dodano: 21-09-2012

     14 września br. rozpoczęła się konferencja prasowa związana z realizacją projektu ,,Demonstracja nowatorskiej technologii poprawy chłonności warstwy złożonej” współfinansowanego w ramach Programu LIFE + oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

czytaj więcej »

Światowy Dzień Sybiraka

dodano: 19-09-2012

     „…Czy umrzeć nam przyjdzie wśród boju, czy w tajgach Sybiru zgnić, z trudu naszego i znoju, Polska powstanie, by żyć…”

     17 września, w 73. rocznicę agresji sowieckiej na państwo polskie, obchodziliśmy Światowy Dzień Sybiraka. Z tej okazji Marek Olech burmistrz Pyrzyc zaprosił do ratusza członków Związku Sybiraków z terenu naszej gminy na okolicznościową uroczystość.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia