Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

FOTOGRAFIA DLA IIIWIEKU.

dodano: 26-10-2012

     To, że Samanta robi doskonałe fotografie  wiedzieliśmy bardzo dobrze, ale że jest równie niezła w przekazywaniu tajników sztuki fotograficznej  innym dowiedzieliśmy się 19 października podczas spotkania w Uniwersytecie III Wieku.

czytaj więcej »

Spotkanie Zespołów Interdyscyplinarnych

dodano: 26-10-2012

  19 października br. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyła się konferencja szkoleniowa pt. ,,Aspekty prawne i pragmatyka stosowania prawa w świetle ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”.

czytaj więcej »

Piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Pyrzyc

dodano: 22-10-2012

      20 października br. w hali widowiskowo – sportowej pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Piłkarski Oldbojów pod Patronatem Burmistrza Pyrzyc - Jerzego Marka Olecha. Zawody z udziałem czterech drużyn zakończyły się sukcesem ekipy pyrzyckiego „SOKOŁA”.

czytaj więcej »

Dzień Zdrowej Żywności

dodano: 22-10-2012

    18 października dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Żabowie uczestniczyły w obchodach Dnia Zdrowej Żywności. Celem prowadzonych działań było kształtowanie prawidłowych postaw i nawyków żywieniowych wśród dzieci. Podczas rozmowy, poprzedzającej przygotowanie posiłku, nasi milusińscy dowiedzieli się, które produkty służą zdrowiu, a które szkodzą.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 19-10-2012

PYRZYCKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
ogłasza II konkurs na
KRONIKĘ RODZINNĄ

czytaj więcej »

XII Dzień Papieski w Pyrzycach

dodano: 19-10-2012

    16 października 2012 roku minęła 34 rocznica wyboru arcybiskupa krakowskiego kardynała Karola Wojtyły na papieża, który przyjął imię Jan Paweł  II. Z tej okazji 14 października w kościele p.w. NMP Bolesnej w Pyrzycach po mszy św., którą prowadził ksiądz dziekan Leszek Konieczny odbył się koncert, przygotowany przez nauczycieli i uczniów Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej.

czytaj więcej »

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OKUNICY

dodano: 19-10-2012

    Dnia 15 października 2012 roku nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej i Święto Pierwszoklasistów.Za organizację obchodów tego święta odpowiedzialna była pani  Zofia Kurosz i pani Małgorzata Wilde.

czytaj więcej »

Kornelia Ząbek i Oskar Wiśniewski Mistrzami Świata

dodano: 18-10-2012

     Mistrzostwa Świata dzieci, kadetów i junioróww karate WUKF  Novy Sad (Serbia) 10-14.X.2012
W dniach 12-14 października 2012 roku w Nowym Sadzie w Serbii odbyły się Mistrzostwa Świata Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów, w których wzięło udział ok. 2000 zawodników z 52 światowych federacji reprezentujących 34 kraje z 5 kontynentów.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia