Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zakończenie roku szkolnego w Mielęcinie

dodano: 02-07-2013

      Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie oficjalnie zakończyli rok szkolny 2012/2013.

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE

dodano: 01-07-2013

     Burmistrz Pyrzyc serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Pyrzyc do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie wyboru parku podlegającego rewitalizacji i zakresu wykonywanych prac. Konsultacje prowadzone będą w okresie od dnia 05 lipca 2013r. do dnia 22 lipca 2013r. Konsultacje przeprowadzone będą w formie pisemnego wyrażenia opinii z wykorzystaniem ankiety konsultacyjnej stanowiącej załącznik nr 2 do zarządzenia. Ankieta konsultacyjna udostępniona została na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pyrzycach www.pyrzyce.um.gov.pl oraz w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego Plac Ratuszowy 1. Ankiety przyjmowane będą w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Pyrzycach oraz przez pracownika Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska w godzinach pracy Urzędu, Plac Ratuszowy 1,II piętro pok. 270, tel. kontaktowy 91/39 70 327.

ANKIETA KONSULTACYJNA w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących rewitalizacji parków miejskich w Pyrzycach.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Festyn charytatywny "Pomóżmy pogorzelcom"

dodano: 25-06-2013

     23.06.2013r. w Pyrzycach na placu przy Urzędzie Miejskim odbył się festyn charytatywny na rzecz rodzin poszkodowanych w wyniku pożaru, jaki miał miejsce 15.06.2013r. Festyn otworzył gospodarz i organizator tej szczytnej akcji -  burmistrz Pyrzyc Marek Olech wraz z Łucją Szutkowską – dyrektor PDK.

czytaj więcej »

FESTYN RODZINNY W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 22-06-2013

        Nie ma lepszej okazji do integracji całej społeczności przedszkolnej, jak organizacja festynu rodzinnego. Jubileuszowy już, bo 10 Festyn Rodzinny, tym razem pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”, odbył się w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach w dniu 14 czerwca 2013 roku, we współpracy ze wszystkimi rodzicami i pracownikami przedszkola.

czytaj więcej »

Pomóżmy rodzinom poszkodowanym w pożarze!

dodano: 18-06-2013

      W sobotę 15 czerwca br. wydarzyła się w Pyrzycach tragedia. W wyniku pożaru budynków komunalnych przy ul. Niepodległości bez dachu nad głową zostało 14 rodzin (64 osoby, w tym 15 dzieci). Doszczętnie spłonęły dwa budynki mieszkalne. Nikt z mieszkańców nie ucierpiał, ale pogorzelcy stracili w ciągu niespełna godziny cały dorobek swojego życia. Rozmiar tej tragedii jest wstrząsający, gdyż ofiary pożaru zostały zupełnie z niczym, są zrozpaczone i zszokowane tym, iż spotkał ich tak okrutny w skutkach los.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 17-06-2013

      STOWARZYSZENIE LGD ZIEMIA PYRZYCKA SERDECZNIE ZAPRASZA NA SZKOLENIE „SOŁTYS LIDER – JAK AKTYWIZOWAĆ SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ”

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 17-06-2013

     Stowarzyszenie LGD Ziemia Pyrzycka  przygotowuje się do ostatnich  naborów wniosków, które planowane są na miesiąc wrzesień 2013 r. oraz ostatecznego opracowania wskaźników w Lokalnej Strategii Rozwoju i dostosowania ich do nowo pojawiających się potrzeb.

czytaj więcej »

Mnożenie na ekranie

dodano: 14-06-2013

     13 czerwca 2013 r.  w Szkole Podstawowej w Żabowie odbył się już po raz trzeci Szkolny Konkurs Matematyczny „Mnożenie na ekranie”. W konkursie wzięło udział siedmioro uczniowie z klasy trzeciej naszej szkoły: Oliwia Bystrzak, Amelia Grzybowska, Oliwia Ręk, Wiktoria Sykuła, Kacper Dzięgielewski, Marcel Pszczoła, Jakub Wołowiec.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia