Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Nowy Sołtys Sołectwa Pyrzyce

dodano: 26-10-2012

     23 października odbyły się, zgodnie z Zarządzeniem Nr 808/2012 Burmistrza Pyrzyc z dnia 17 października 2012 roku, w pyrzyckim ratuszu wybory uzupełniające na Sołtysa Sołectwa Pyrzyce, w wyniku których nowym sołtysem została Ewelina Kowalczyk z Obojna. Ustępujący sołtys Stanisław Grzejszczak sprawował tę funkcję 18 lat.

czytaj więcej »

PYRZYCE W HOŁDZIE BŁ. JANOWI PAWŁOWI II

dodano: 26-10-2012

     O koncercie nauczycieli i uczniów Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej dedykowanym błogosławionemu Janowi Pawłowi II napisał ks. Robert Gołębiowski w najnowszym wydaniu ogólnopolskiego Katolickiego Tygodnika  „Niedziela”

czytaj więcej »

Dzień Seniora w Żukowie

dodano: 26-10-2012

    Dzień Seniora zorganizowany przez Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów odbył się tym razem w Domu Weselnym w Żukowie w dniu 11.10.2012 r. W uroczystości wzięło udział ponad 100 seniorów z całego powiatu.

czytaj więcej »

Dzień Marchewki

dodano: 26-10-2012

      W środę, 24 października, w Przedszkolu Publicznym w Żabowie już po raz drugi obchodziliśmy Dzień Marchewki. W tym dniu wszyscy przybyli do przedszkola odziani w stroje koloru pomarańczowego. Zrobiło się marchewkowo…

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 26-10-2012

     Stowarzyszenie „SIEJA” w Marianowie informuję, że 11 października 2012 r. (środa) odbyło się Posiedzenie Komitetu LGR Stowarzyszenie „SIEJA”. Posiedzenie miało miejsce w siedzibie Stowarzyszenia SIEJA przy ul. Mieszka I 1 w Marianowie o godz. 9:00.

Ostateczne listy rankingowe w II naborze wniosków

Lista wybranych operacji – II nabór wniosków

czytaj więcej »

Wizyta przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr4 w Goleniowie w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach

dodano: 26-10-2012

      Przedszkole Publiczne Nr4 w Goleniowie to od wielu lat zaprzyjaźniona placówka z Przedszkolem Publicznym Nr3 w Pyrzycach.

czytaj więcej »

FOTOGRAFIA DLA IIIWIEKU.

dodano: 26-10-2012

     To, że Samanta robi doskonałe fotografie  wiedzieliśmy bardzo dobrze, ale że jest równie niezła w przekazywaniu tajników sztuki fotograficznej  innym dowiedzieliśmy się 19 października podczas spotkania w Uniwersytecie III Wieku.

czytaj więcej »

Spotkanie Zespołów Interdyscyplinarnych

dodano: 26-10-2012

  19 października br. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyła się konferencja szkoleniowa pt. ,,Aspekty prawne i pragmatyka stosowania prawa w świetle ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia